swietokrzyskie
Odpowiedz do tematu

:
Wstępnie ok, w niedzielę przed południem napiszę jeszcze na 100% Gdzie na Ściegiennego? Parking na przeciwko Cmentarza Starego?

dusza
[Usunięty]
:
dokladnie tak, ten parking mialem na mysli :)

VooCash
[Usunięty]
:
no to bede na 99% ;]

:
Panowie na 18 się nie wyrobię, mogę być około 18.45. Może tak być?

dusza
[Usunięty]
:
dla manie ok podjade po 18 i poczekam lub poczekamy jesli ktos jeszcze bedzie :)

:
oki

VooCash
[Usunięty]
:
sorki panowie ale ja jednak nie dalem rady, w sumie bylem niedaleko tylko ze bez moto..na koncercie T-Love na kadzielni :] spotkanie doszlo do skutku w ogole??

dusza
[Usunięty]
:
tak, odbyło się :)

vespkon
[Usunięty]
:
Może by tak tchnąc tu trochę życia?

:
Problem w tym że nie ma w okolicy zbyt wielu osób czynnych na forum ;P ja bym pojeździł ale mój sprzęt się nie nadaje do jazdy powyżej 60 km/h... Byłem wczoraj w Krakowie i przejeżdżając przez miasto spotkałem kilka zaparkowanych gsów. Szkoda że u nas tak nie ma :/ 6h jazdy ale warto było, ogromna satysfakcja dojechać i wrócić takim bzykiem :D

maniaq
[Usunięty]
:
Nie wszyscy się udzielają, ja np więcej czytam ;)

:
Pisząc o użytkownikach czynnych miałem na myśli osoby które są na forum na tyle często aby zgadać się na wspólne latanie. Gdybyś spojrzał na mój profil to też więcej czytam i przeglądam tematy niż piszę :D

vespkon
[Usunięty]
:
Jak byłem ostatnio w Kielcach, to nawet mijałem jakiegoś GS-a, więc nie jest wcale tak źle :)

:
Czy ja wiem... W Skarżysku jak zobaczysz GS'a raz na miesiąc to masz szczęście i przeważnie jest to ta sama osoba :P

maniaq
[Usunięty]
:
dobra, to kiedy spot? <słonko>

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.