Moto Zauro Music czyli VIII Miedzynarodowy Zlot w Baltowie
Odpowiedz do tematu

:
Niezłe klocki LEGO masz szwagier :D Powodzenia w składaniu i jak coś to dawaj znać to pomogę :)

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
Jakoś damy radę. Dziś jak układałem części to znalazłem tajemniczy oring i tajemiczą podkładkę, których pochodzenia nie pamiętam :D ale w ruch pójdzie schemat i będzie lux :D

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
No dokładnie gdzieś to się wsadzi :P

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
Jak bimber idzie skladanie?

:
Góra złożona, jutro mają być panewki, jeśli im się nie opóźni dostawa to się uda :)
Wiecie może gdzie dostanę płytki zaworowe od ręki? Albo gdzie mi zrobią luzy bez czekania?

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
Już bliżej niż dalej :) Powodzenia !! !! ;)

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
płytki to u seta.

Niestety z wielkim żelem muszę oznajmić, niestety nie wyrobie się i nie będę mógł przyjechać do Bałtowa. Mam nadzieje że nie rozczarowałem was zaistniałą sytuacja. W celu zrekompensowania tej sytuacji myślę że (poldek171, zaproponował w innym temacie spotkanie) "Dożynki" były by dobrym pretekstem na spotkanie.

bimber, nadal Ci kibicuje

GS 500 SF
:
Kurde no Bociek zawiodłęm się na Tobie :P Myślę że tam wpadniemy do Ciebie bo od zwierzyńca to jest niewiele :P A w Zwierzyńcu ostatnio byliśmy :P

Tak zapytam jako że tydzien nie cały został to zlotu w Bałtowie to kto jedzie na 100 % ?? Bo czym bliżej do zlotu tym bardziej cisza.....

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
Powysyłam maile z prośbą o potwierdzenie obecności, ale to koło środy, bo jeszcze wszystko się może pozmieniać

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
Spoko może jeszcze ktoś się jeszcze zdecyduje :)

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
Ja z Eweliną na 99% jedziemy. Luba pracę kończy o 16 także jakbyście mogli poczekać z wyjazdem chociaż pół godziny to by było super

:
Ja chyba nie pojadę. Panewki jeszcze nie doszły... w tym jebanym lubelskim ASO zawsze tak jest :(

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
mi w Rzeszowie za pierścienie zaśpiewali 252pln za komplet na 1 tłok + 3 tygodnie czekania. Zrób remont na spokojnie i będzie dobrze

GS 500 SF
:
Mi za panewki na wał 530zł i 3 dni czekania.
3 dni minęło i dalej nie ma.

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
O której i gdzie będzie zbiórka? Ja proponuje plac zamkowy godzina 16.30 i gdzieś koło 16.45 wyjechać. Możemy się umówić z Lubelskie Motocyklove Wyjazdy też się wybiera parę osób.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.