Moto Zauro Music czyli VIII Miedzynarodowy Zlot w Baltowie
Odpowiedz do tematu

:
aaa faktycznie napisałem i sprawdziłem, i jest. Raczej na miejscu was znajdę

GS 500 SF
:
Dobra to widzimy się na miejscu :P Twojego GS'a nie da się nie zauważyć :)

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
ostatnio stanąłem w Cieniu i nie znalazłem go na żadnym zdjęciu :( teraz stanę w poprzek bramy wjazdowej :D
a w tamtym roku widziałem z 5 gsów z LU i ... zapamiętam sobie ;)

p.s. Czemu riders pub w Lublinie nie robi już zlotów ? ostatni był chyba 4 lat temu

GS 500 SF
:
Mnie w tamtym roku nie było.. Był bimber z damianem500. Może nie ma komu tym się zająć i dlatego ni się nie dzieje

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
a fajna miejscówka jest tam nad sadzawką ;)

GS 500 SF
:
16 godzina odpada, moja Ewelina kończy pracę gdzieś koło 16-17 jeszcze sama nie wie jak to będzie. Będę z nią negocjował warunki :D 70 zł jest za osobę czy już plecak jest wliczony w cenę? :D Kurde nie mam namiotu :/

:
plecak chyba 50pln ja namiot wczoraj prałem bo już mu się to należało :D

GS 500 SF
:
Jolzi, namiot kup na allegro za 4 dychy - ja tak zrobiłem :D
A godzinę wyjazdu celowo napisałem już parę tygodni temu żeby każdy miał dużo czasu na zorganizowanie sobie wolnego, myślę że jak zacznie ogarniać już jutro to się uda, gorzej by było gdyby próbowała to załatwić na ostatnią chwilę. Ale jeśli nie da rady to nasze dziewczyny dojeżdżają w sobotę samochodem, więc zawsze może się zabrać z nimi - gwarantuje że nie będzie problemu a twój GS bardzo to doceni, bo 2 osoby + bagaż to spory wysiłek dla tych sprzętów :)
Baba z wozu, koniom lżej :hyhy:

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
A leci tam kto z moich str. Baba wyluzoeala I pyta czy jade :hyhy: Hmmm trza to przemyslec

Lewa do gory
:
Burczas to nie lecisz przez Lublin n a Kraśnik ?

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
No pewnie Ta. No ale jeszcze jest pare dni do tego wiec siie zobaczy co I jak. Jak co to beds die odzywal

Lewa do gory
:
Bałtów za tydzień a ja jeszcze w czarnej dupie. Jeśli nic się nie spierdoli to głowica i panewki będą we wtorek, więc mam środę i czwartek żeby to poskładać w kupę i odpalić.


Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
o KUR...

GS 500 SF
:
poskładam w 2 dni z palcem w dupie, bardziej boję się o to że części nie dojdą na czas a wtedy lipa. Najwyżej dojadę PKSem :D

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
ja kibicuje ;)

GS 500 SF
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.