Moto Zauro Music czyli VIII Miedzynarodowy Zlot w Baltowie
Odpowiedz do tematu

: Moto Zauro Music czyli VIII Międzynarodowy Zlot w Bałtowie
Siemka!!

Jako że do zlotu w Bałtowie zostało jakiś miesiąc czas przydało by się powoli robić listę chętnych osób na ten właśnie wyjazd. Wszystkie potrzebne info są tutaj : https://www.facebook.com/...9743300?fref=ts

Jak już się zapoznacie z planem zlotu zapraszam do wpisywania się na listę :) Im nas więcej tym lepiej :) Czas wyjazdu i miejsce zbiórki dogadamy jakoś bliżej wyjazdu.

Lista chętnych:

1- poldek171+ może plecak

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
1 - poldek171(1/3 grupy Szwagier) + może plecak
2 - bimber (2/3 grupy Szwagier) + może plecak

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
Bimbrozi bardzo mi się podoba Twój podpis :D masz piwo u mnie :D

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
1 - poldek171(1/3 grupy Szwagier) + może plecak
2 - bimber (2/3 grupy Szwagier) + może pplecak
3 - damian500 (grupa Szwagier Team kompletna) + moze plecak

:
oldek171(1/3 grupy Szwagier) + może plecak
2 - bimber (2/3 grupy Szwagier) + może pplecak
3 - damian500 (grupa Szwagier Team kompletna) + moze plecak
4- Pierzak + plecak

:
Pierzak napisał/a:
oldek171(1/3 grupy Szwagier) + może plecak
2 - bimber (2/3 grupy Szwagier) + może pplecak
3 - damian500 (grupa Szwagier Team kompletna) + moze plecak
4- Pierzak + plecak

5. jolzi + plecak jak dobrze pojdzie

:
Wczoraj wybraliśmy się na Szwagrowy obiad do Zwierzyńca żeby ustalić pierwsze szczegóły.

Więc tak:
planujemy start na piątek, na godzinę 16:00, celowo piszę o tym tak wcześnie, żeby każdy miał czas na ewentualne dogadanie sobie wolnego w robocie, rozplanowanie swoich spraw, czy coś... I celowo wybraliśmy taką godzinę, żeby każdy swobodnie zdążył się bez ciśnienia ogarnąć, spakować i nie zapomnieć żadnej szczoteczki do zębów, skarpet na zmianę, czy jakiejśtam innej wazeliny :D

Prosił bym żeby na miejsce zbiórki przyjechać już zatankowanym, żeby nie opóźniać wyjazdu i nie robić zbędnych postojów, dzięki temu zdążymy dojechać jeszcze przed wieczorem. Wjazd na zlot nie jest tani, bo to chyba 7 dych, ale uwierzcie mi że warto :)
Wracając do miejsca zbiórki, to nie wiemy jeszcze gdzie, ale jak znam życie to będzie to jakiś mcdonald - w końcu każdy by przed jazdą opierdolił coś na ciepło :D

Poza listą jedzie jeszcze 3 osoby z poza forum, więc robi się ciasno, przypominam że w kolumnie może jechać bez milicyjnej eskorty i pozwoleń max 10 maszyn, więc jeśli będzie nas więcej to rozbijemy się na 2 grupy - jedna w zasięgu wzroku drugiej, ale ze sporym odstępem.

Fajnie by było gdyby się udało wyjechać nam wszystkim w piątek, bo to tak naprawdę jedyny dzień kiedy możemy się porządnie napić, poimprezować i pokazać jak świnia wygląda, bo w sobotę trzeba będzie się już troszkę oszczędzać z uwagi na niedzielny powrót.
W niedzielę oczywiście startujemy dopiero jak zapali się zielone światło...
...na alkomacie.

Na zlot teoretycznie nie można wnosić swojego alkoholu, a tak naprawdę tylko nie można robić tego jawnie, więc wypychamy plecaki, sakwy, tankbagi i inne tornistry wódą, browarami czy denaturatem jak ktoś lubi i otwieramy dopiero na polu namiotowym.

Możliwe że Poldkowa, Damianowa i Bimbrowa pojadą z nami, z tym że samochodem, więc gdyby nagle się pojawiły na zlocie, to nie myślcie że przyjechały wpierdolić nam trzem i zabrać nas do Lublina :D

Thank you for attention.
Спасибо за внимание.
Dziękuję za uwagę.

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
Brawo Bimbrozi za obszerne info na temat wyjazdu :D Sam bym tego lepiej nie sformułował :P

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
Jeśli godzina wyjazdu komuś z Was nie odpowiada to możemy ją przesunąć. Dograjmy wszystko tak, żeby każdemu z nas pasowało, więc wszystkie propozycje zmian śmiało wpisujcie tutaj.
Gdyby było tak, ze niestety komuś się nie uda wyruszyć w piątek, lub nie uda wyruszyć wcale to też bym był wdzięczny za wcześniejsze info.

Wyżej pisałem, że wjazd na zlot kosztuje 70pln - druga opcja to 50pln, ale bez zlotowej koszulki i zlotowej blachy, więc w razie coś jest tańszy wariant.

Kolejna rzecz o której zapomniałem to parada, która ma 60km w jedną stronę, czyli w sumie 120, więc lejemy benzynę pod korek, żeby się nagle nie zdziwić gdzieś w szczerym polu :D

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
ja ja ja i może plecak tylko ja wyjazd z kraśnika:) A powiedzcie mi jak robicie z noclegami ?? ???? Namiot????

:
Namiot. Ale jeśli chcesz jakiś domek, czy pokój to sprawdź na stronie Bałtowskiego Jura parku, może jeszcze coś jest wolne.
Do Kraśnika podjedziemy po Ciebie, to po drodze :) Powiedz tylko gdzie - Kraśnik znam dobrze, mam pół rodziny w tych okolicach :)

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
Coś mi się wydaje że z Lublina to tylko we trzech wyjedziemy :P

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
czego tak uważasz? jak na razie nikt się przecież nie wycofał

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
mam nadzieję że spotkamy się na miejscu, w tamtym roku nikt się nie przyznał :(

GS 500 SF
:
Dawaj numer telefonu, będziemy się odzywać jak dojedziemy :)
Też będziesz od piątku?

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.