podlaskie
Odpowiedz do tematu

Grzech85
[Usunięty]
:
Wiecie co lipe zrobiłem rozwaliłem maszynę. poślizg miałem na mokrej nawierzchni nie wiem jak go poskładać mało kasy mam czy bez owiewek jeździć i boczny dekielek poszedł nie wiem czy na klej go skleić czy kupić nowy.a ten poślizg wszystko przez opony miałem wymienić ale człowiek głupi myślał że sezon przejeździ.

:
Uhuhu to nie dobrze, oj tam poskładasz, też miałem szlifa i poskładałem moto po tygodniu wydając 250zł na to. :) Wiec nie marudź tylko za kasaj rękawy i do roboty się bierz co by na części zarobić tylko pytanie jest takie czy jesteś w stanie jeszcze pracować? Z dużej prędkości padałeś?

Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
:
pozbierałeś wszystkie cześci ? możesz pokombinować pokleić to wszystko ale raczej i tak sie rozsypie :/ Najtaniej to owiewka (nieświecąca-w nocy trudna jazda) uniwersalna ale na vfr to nie wiem jak to będzię wygladąć jakies foty wrzuc zeby bylo wiadomo ile poszło w piz*u. A ci nic sie nie stało ?

:
sluchajcie, mysle ze moj gs jest zablokowany. Niby czytalem post, ze po numerach ramy mozna wywnioskowac, wg ramy to powinien byc odblokowany. Jednak wiecej jak 160 km\h nie chce isc. Mam 2 pytanie, po pierwsze czy po odblokowaniu podskoczy mu spalanie ??

A drugie pytanie odnosi sie do samego odblokowania, czy jesli go odblokuję - to przyspieszenie, ktore mam aktualnie bedzie takie same, z tym ze motocykl osiagnie wiecej niz 160 ? Czy przyspieszenie na pierwszych biegach tez sie polepszy ?

Grzech85
[Usunięty]
:
hej.
z częściami głupio zrobiłem ba wkurzyłem się i podnóżek wyrzuciłem gdzieś. z poobijaniem to mi nic nie jest wolna prędkość była mała 40 km/h. gorzej z moto

szampan
[Usunięty]
:
biedrzyk - moze wystarczy wyczyscic/ wyregulowac gazniki?

:
szampan, hm wiesz nie wiem czy warto w tym sezonie? czy zostawic to na wiosne ? motocykl ladnie cyka, rowniutko chodzi takze gazniki bym wykluczyl, ale - moze i masz rację ;)

szampan
[Usunięty]
:
Biedrzyk, bo zdaje mi się, że Twój GS, to mój ex-GS :) i raczej do 170 się rozpędzał, a 160 to jeździłem z pasażerką. Może to kwestia mojej niedowagi, a może jakiegoś syfu w gaźnikach właśnie.

Ja tymczasem popierduję gaźnikową SV650

:
o proszę, jednak z Yamahy zrezygnowales? A ja Ci powiem, ze byc moze mam kupca na GSa, znajomy chce kupic. Takze byc moze będę latał czymś większym. Rozglądam się za jakąś 900 , ew. 1000 ccm. Jak kupowalem go od Ciebie to myslalem, ze juz mi się znudzilo latanie mot, więc kupilem go zeby sobie pośmigać w weekend. Jednak patrzę, że nie umiem zyc bez moto haha.

szampan
[Usunięty]
:
A GS to co to jak nie moto? :)
SV i fazer chodziły mi po głowie od dawna. W końcu uznałem, że wolę V-kę. Przy wyprzedzaniu w trasie nie trzeba wajchować biegami, tylko odwijam i jadę. No i dźwięk. I inne takie

:
heh moto, moto ale w porownaniu do mojego ex gsxra to wiesz .... teraz poluje na 1000ccm ...

:
Witam
Jeśli ktoś nie otrzymał wiadomości a chciałby towarzyszyć mi w konwoju moto z kosciola na sale (6km) to przypominam ze ślub odbędzie sie w najbliższą sobote 8 września w kosciele Św Mateusza w Jaminach o godz 18 , jeśli macie czas i ochote zapraszam . Pozdrawiam i czekam na info :)

Gs 500 F ------> Bandit 600S
:
Ja być może pojadę jeśli pogoda będzie dobra na tyle by się przelecieć w sumie mam niedaleko bo 105km w jedną stronę, akurat na moto trasa. Jak by ktoś się jeszcze wybierał w tym kierunku z białego to pisać. 515 588 907 :) Myślę że po 16 z białego będę wylatywał tam. A do soboty jeszcze będę przeglądał ten temat w oczekiwaniu na nowe informacje.

Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
:
OK zapraszam w takim razie i czekam :)
Szerokości. Z góry dzięki za przyjazd.

:
cześć Wam ;) Jestem nowa na forum, dlatego postanowiłam rozruszać podlasie;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.