podlaskie
Odpowiedz do tematu

demian
[Usunięty]
:
słabo forum przeglądasz, hehe w Bielsku obecnie są chyba 2 gs. Przynajmniej z tego co wiem :D

:
A były 3 gski moja właśnie została tam kupiona hehe dałem 3 tyś za nią i do bielska jeździłem a tera moja jest. jakoś często tam bywałem ale nigdy takiego moto tam nie spotkałem a znam ta miejscowość bardzo dobrze.

Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
Tonio
[Usunięty]
:
A w podlaskim CISZA... :/ :p
Moze jeszcze cos sie zmieni.. :)

:
Zmieni się zmieni ale pewnie na wiosnę bo teraz pewnie nie. A jak tam wyczekiwanie na wiosnę w łapach trwa? Nie denerwujesz się :looka: co???

Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
demian
[Usunięty]
:
Cisza kolego bo strasznie mało nas tutaj jest, musimy się jakoś poprawić hehe

Tonio
[Usunięty]
:
oj roznie to bywa.. czasami jak zobacze suchy kawałek asfaltu to mam ochote moto wyciagac.. haha :)
no coż poradzic.. są rzeczy na które nie mamy wpływu.. zostaje tylko czekac :)
:niepewny:

:
Demian a ty zabrał byś się z nami na zlot miłośników gs ?? ? Ma być 3 już organizowany i jak gdzieś w naszej części polski będzie organizowany to co może załapiesz się co? ja tam za sezonem nie tęsknie bo zeszły jucz zaliczyłem nakręcając 3 000km i starczy mi do tego jakoś mi za specjalnie nie spieszno z racji usterek maszyny i braku kasy na wymianę niektórych części.

Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
demian
[Usunięty]
:
spoko żaden problem, czekamy wiosny i smalimy :hyhy:

Tonio
[Usunięty]
:
Szczerze, to nie wydaje mi się, by zlot był gdzieś w naszej okolicy.. :niepewny:
Bo chyba więcej osób jest z tamtych okolic.. :P
Nie wiem zresztą.. chodzi o to żeby było ciekawie a nie tylko ABY BYŁO.. Może tam jest więcej ciekawych miejsc itp..
Można dla organizatorów jakieś pomysły podrzucać.. sam siedze i myśle nad jakimś konkretnym miejscem, ale jakoś nic mi do głowy nie przychodzi.. :(
No zobaczymy jeszcze.. Ja bardzo chciałbym tam być, nawet jeżeli bedzie to daleko.. ale nie wiem czy akurat jak będzie ten zlot bedą takie możliwości.. Wiadomo że zawsze komuś tam nie będzie pasowało.. ale cóż..
Trzeba czekać i wszystko się okaże.. :P

demian
[Usunięty]
:
Dokładnie Tonio, czas wszystko pokaże hehe

:
A byliście w zeszłym sezonie na rozpoczęciu i zakończeniu sezonu moto w Białymstoku pod pałacem Branickich??? Ja byłem ze swoja gska i było zajebiście :P . :P :P

Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
Tonio
[Usunięty]
:
Ja niestety nie.. miałem jechać ale byłem w pracy akurat.. :/ Byli moi znajomi z Łap.. :zdegustowany:

:
A gdzie pracujesz???

Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
Tonio
[Usunięty]
:
Ale byłem w Łapach na zakończeniu.. :P było moze około 40 maszyn.. jeździliśmy po mieście pzebrani za Mikołajów.. :) (czapki, kurtki, płaszcze..) ogólnie fajna sprawa.. :)
Fajnie jest w takim czymś uczestniczyć i oglądać reakcje ludzi.. :) uśmiechali się i odwracali.. :)

[ Dodano: Nie 24 Sty, 2010 ]
W sumie to nigdzie.. :P mój tata ma firmę i akurat wtedy musiałem pomóc..

:
A to tak jak i ja. A jak na moto zarobiłeś w ile czasu?

Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.