podlaskie
Odpowiedz do tematu

:
Ja tam ben de obecny na pewno :) .

Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
lorak1988
[Usunięty]
:
to moze sie gdzies ustawimy, tylko zeby nas było troche wiecej :p

:
jak widzę to będzie nas 2 tylko... :P

Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
lorak1988
[Usunięty]
:
Na ktorym gs-ie byles, widziałem tylko 3 gs-y poza moim w tym jednego z nowymi owiewkami juz

:
http://forum.gs500.pl/vie...der=asc&start=0

Zajrzyj to przejrzyj 3 strony a na pewno uzyskasz odpowiedz na nurtujące cie pytanie. :)

Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
demian
[Usunięty]
:
witam wszystkich ;)

lorak1988
[Usunięty]
:
no witam kolejnego uzytkownika z podlasia, dobrze, ale czy naprawde jest nas az tak mało? 0_o
Przydałoby sie jakos zebrac troche ludzi i razem posmigać

demian
[Usunięty]
:
no wiesz lorak1988 teraz to trochę pogoda nie pasuje, ale na wiosnę to bardzo chętnie się pisze na różne wypady. W bielsku jest trochę gs ale pewnie nikt na forum nie zagląda

lorak1988
[Usunięty]
:
no pewnie ze na wiosne :) wezme moto do białego, tylko najgorzej ze pod blokiem bedzie nocował, mam nadzieje ze nikt mi go nie zwinie :P Jak znasz jakichs gs-iarzy to wkrecaj na forum, zawsze to łatwiej by sie było zgadać

demian
[Usunięty]
:
uuu pod blokiem, ja bym nie ryzykował. Z tego co wiem jest kilka parkingów strzeżonych a o kilka złotych nie zbiedniejesz :) postaram się wkręcić kogo się da, pozdro ziom

lorak1988
[Usunięty]
:
dobra myśl, ale nie wiem czy jest cos takiego w białym, porozgladam sie troche, ostatecznie garaz mozna wynajac, ale ceny pewnie nie sa niskie.
Dobra, to czekamy do wiosny :)

Tonio
[Usunięty]
: :)
Witam wszystkich!
Z tego co widze to mało jest nas z Podlasia..
A więc jestem .. :)
W połowie zeszłego sezonu kupiłem GSa ale dopiero teraz sie tu pojawiłem..
Czekamy wiosny i zgadujemy się GDZIEŚ w Białymstoku.. myślę że to bedzie takie centralne miejsce.. dla każdego będzie blisko.. :)
Mamy jeszcze trochę czasu, więc mysle że uda nam się cos zorganizowac.. :)
Pozdrawiam

:
Ja proponuje Zabłudów każdemu blisko bendzie i po drodze na spotkanie. Wiec nie daleko a w maju pewnie jakiś zlot będzie na krywlanach. Tonio zamawiaj sobie koszulkę z logo forum, ja już zamówiłem sobie 25zł to nie dużo.

Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
demian
[Usunięty]
:
Powitać ;)

:
o kolega z bielska się zjawił??? A czemu ja nic nie wiem ze się zalogowałeś? Od dawna tu jesteś już? Hehe a wiesz ze ja w bielsku kupiłem swoja gs rok temu?

Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.