lubuskie
Odpowiedz do tematu

: Organizujemy centrum prasowe
W związku z uruchomieniem portalu oraz dalszym rozwojem forum chcielibyśmy powołać do życia grupę prasową.

Do obowiązków takiej grupy będzie informowanie oraz opisywanie (fotoreportaż mile widziany) wydarzeń w regionie, a artykuły te będą pojawiać się na głównej stronie portalu w postaci newsów.

Być może z czasem jeśli projekt się rozwinie i będzie funkcjonować kardy z "reporterów" otrzyma oficjalną legitymację prasową "Forum GS500"

Dlatego poszukujemy z każdego regionu 2-3 osoby. To Wy wiecie najlepiej kto w Waszym regionie jest najbardziej sensowny i nadający się do takiej "roboty"

Oczekuję propozycji osób. Kandydatury proszę zgłaszać w tym temacie. Proszę podać nick danej osoby i jakieś krótkie uzasadnienie, dlaczego ta osoba powinna się znaleźć w tej grupie.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
jungs
[Usunięty]
:
Witam wszystkich,jest tu może ktoś z Gorzowa ;)

kammaster
[Usunięty]
:
a co i ja sie pochwale :)
witam, od nie dawna jestem szczesliwym posiadaczem GS :)


co do kolegi jungs w prawdzie nie jestem z gorzowa ale mozna powiedziec ze z okolic:) (40km)

DaLi500
[Usunięty]
:
hej, jestem nowym posiadaaczem GS'a z okolic Strzelc Kraj. Ma ktoś blisko taką maszynkę??

Adrian_gorzow
[Usunięty]
:
Witam wszystkich z okolic Gorzowa i nie tylko. Mam małą prośbę, planuje od dłuższego zakup gs i mam nadzieje że przed sezonem się uda. Z tej okazji miałbym prośbe czy jest możliwość spotkania się z jakims forumowiczem, poniważ nie miałem okazji nawet siedzieć na gs i nie wiem czy jestem wystarczająco wysoki. A nie ma sensu jechać ok. 100km tylko po to aby usiąść na motocyklu.

DaLi500
[Usunięty]
:
Widzę, że nikt koledze nie chce pomóc... Wpadaj do mnie jak chcesz to pozwole Ci usiąść na mojej GS-ce :) Pisz na PW

kammaster
[Usunięty]
:
adrian do mnie masz cos kolo 40 moze troszke wiecej jakbys chcial to pisz : )

Adrian_gorzow
[Usunięty]
:
Dzięki wszytkim za odpowiedź. Udało mi się przymierzyć do gs u kumpla w barlinku wiec jest spoko. Trzeba teraz poszukać własnego

misiek62
[Usunięty]
:
Witam wszystkich z lubuskiego jestem z okolic gorzowa :P jeszcze trochę i będziemy śmigać

agata89
[Usunięty]
:
Zdecydowanie jeszcze trochę i to przez duże "T" :P
Pogoda coś nie chce współpracować :zly: :)

misiek62
[Usunięty]
:
nie będzie tak źle myśle że jeszcze tydzień i powoli można się szykować ;)

:
Okolice Gorzowa myślę że kwiecień/maj wyjadę.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.