Lampa GS 500 E - GS 500F
Odpowiedz do tematu

: Lampa GS 500 E - GS 500F
Tak od jakiegoś czasu się zastanawiam ile jest roboty i jakie są ewentualne koszty wymiany lampy z modelu F na lampę z modelu E. Co do wszystkich owiewek to myślę, że bez problemu można je ściągnąć. Jeśli nie to wyprowadźcie mnie z błędu. Bez urazy, ale model E jest moim zdaniem o wiele ładniejszy od Fki (oczywiście każdy lubi co innego).

FoX
[Usunięty]
: Re: Lampa GS 500 E - GS 500F
leon napisał/a:
model E jest moim zdaniem o wiele ładniejszy od Fki (oczywiście każdy lubi co innego).
Jak bym miał fke kupować to już bym wolał gsx

w 100% się zgadzam...
Koszt 200-350zł

:
Lampe nową mozna kupić na allegro. Pasuje ta od bandita . Natomiast same mocowanie lampy to z rozbitka. Cena lampy to ok 280pln.

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
Szeryf
[Usunięty]
:
Moim zdaniem wersja bez owiewki jest o wiele ładniejsza, naked górą :o

:
A bałem się, że dostanę bulwersa! Dzięki!

:
pytanie po co tylko kupowac z owiewkami jak sie nie podoba
za ta cene kupuisz w lepszym stanie golasa

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
cygan
[Usunięty]
: Re: Lampa GS 500 E - GS 500F
"Jak bym miał fke kupować to już bym wolał gsx......" :D

To tak jak ja!!! :wink:

:
Yarccom napisał/a:
pytanie po co tylko kupować z owiewkami jak sie nie podoba...


W związku z powitaniem Norysk'a przypomniał mi się ten temat, więc po ponad pół roku ;) odpowiem na pytanie na które już większość zna odpowiedź - we wrześniu zaczęła powoli chodzić mi po głowie nówka z salonu, a dostępne były tylko wersje F. Stąd to pytanie ;) .

pootietang
[Usunięty]
:
jak bym miał f'kę to nic bym nie zmieniał, tak samo jak nie ma sensu zmieniać naked'a na plastika. jeden i drugi ma swój urok :)

mb2404
[Usunięty]
:
No ja miałem five stara i zmieniłem go na nakeda. Koszt 200 zl bo okazyjnie kupiłem lampę i uchwyty do lampy. Ale ja miałem wersję z 91 r. - wyjątkowo brzydką. A kupiłem go (mimo że mi się nie podobał w tej wersji) bo to był piąty gs jaki oglądałem podczas polowania na gs-a i jego stan był najbardziej przyzwoity.

Hubix
[Usunięty]
:
GS500 od urodzenia był Nakedem i niech tak zostanie ;)

:
Ale najpiękniejsze GS to te w plastikach - i niech tak zostanie ;)

Waffen99
[Usunięty]
:
Podstawa to dwa kola a gora juz jest mniej wazna choc ja osobiscie wole golasa. :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.