Latanie z Beata ;)
Odpowiedz do tematu

:
Się muszę z wami gdzieś przejechać w końcu, bo tylko zdjęcia na forum oglądam :P Tylko, że zapowiada się, że najwcześniej to chyba za 6 tygodni... Wyjazd, potem urlop... 6 tygodni bez moto!!

:
Kello zapraszamy. Może następnym razem pojedziemy gdzieś dalej ruszymy wcześniej i wrócimy później niż ostatnio :-)

6 Tygodni bez moto to faktycznie długo :/

:
6 tygodni bez motocykla? :looka:
Zapomnisz jak się jeździ. Ja po roku czasu wsiadłem na rower i prawie się wywaliłem na pierwszym zakręcie. Rowerem się inaczej jeździ niż motocyklem. :rotfl:

:
Wilk to jesteś super uzdolniony :-D ja po 3 latach na rolkach umiałam dalej jeździć hi hi hi ;-)

:
https://www.youtube.com/watch?v=FcbfO2I0Y94
a kto to na 0:17? :D

:
O to ja znaczy my , Kov ale Ty bystrzak jesteś :-D

:
Ja nie zapominam jak się jeździ na motocyklu. Resztę mogę zapomnieć. :hyhy:
W rowerze zawsze na początku mi nie pasuje, że kierownica taka jakaś dziwna i tak blisko. W pierwszym momencie zawsze myślę, że z tym rowerem jest coś nie tak. :rotfl:

:
Propozycja jest taka:

Z racji urlopu stacjonarnego w czwartek proponuje wypad taki prawie całodniowy. Raczej Hel bo ostatnio z powodów zdrowotnych mi się nie udało pojechać. Jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam :-)

:
W czwartek? Całodniowy? Niestety jestem w pracy do wieczora :/

:
Hmm sprawdziłam pogodę i ponoć w czwartek ma padać :/ oczywiście jak się prognozy sprawdzą to nigdzie nie jedziemy. Może uda się coś zorganizować na sobotę lub niedziele ale to jak już tylko samo popołudnie max 4-5 godzin ;)

:
chętnie bym z Wami polatał ale w czw przyjeżdża teściowa :przestraszony: (he, nie jest taka zła ;) ). Cały weekend z bani a zaczynam urlop w next week zatem będę "chętniej" latał :D . Fakt, że mają być deszcze a słonko wtedy kiedy kov będzie miał urlop :D .

:
Teściowa uuu pozazdrościć ;) Jak juz będziesz miał wolne to może uda się zgadać. Mój urlop niestety trwa tylko do końca tego tygodnia :-( i oczywiście pogoda się skiepscila :/

:
nooo se teściowa zażyczyła odwrócony domek w Szymbarku no to 3eba zawieść :oczami: . Swoją drogą fajne miejsce, byliście? polecam. a tu stronka, która może być pomocna w planowaniu jakiś tras:
http://www.pieknekaszuby.pl/turystyka1.html

:
Westerplatte kiedy tylko chcesz. Ja tam bliziutko mam. Jestem teraz na urlopie i nigdzie nie mogę nawet na nockę wyjechać zatem takie stacjonarne latanko- zawsze chętny. jak pracujesz?
może polata ktoś dziś czy jutro do 16stej?

:
Ja pracuję 8-16 pn-pt, wchodzi w grę jeżdżenie po 20,30 w tygodniu (Młody musi zasnąć) lub sobota :)

O tym Westerplatte miałam tutaj napisać, a napisałam tam <gapa>

Może ktoś coś słyszał o moto imprezach na zbliżający się weekend ?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.