Latanie z Beata ;)
Odpowiedz do tematu

:
a może 2 imprezy :rotfl: ??
w sobotę 13.06. jest taki piknik lotniczy w Pruszczu Gdańskim:
http://www.trojmiasto.pl/...cze-n91329.html
można by się tam przelecieć na jakiś pokaz dynamiczny a następnie do Czymanowa na Motoenergię.
Kto reflektuje?

:
Można, ale nie wiem jak się czasowo wyrobimy, bo do Czymanowa koło 13 chcemy ruszać.....wiem troszkę późno, ale inaczej nie damy rady.

Więc oficjalnie :
W sobotę 13.06.2015 ruszamy o godzinie 13.00 do Czymanowa na Motoenergię, jeśli chodzi o miejsce spotkania proponuję Parking przy Auchan Gdańsk, dokładniej obok Norrauto , żeby się łatwiej znaleść :)

:
No to supergodzina. Pruszcz to moment przecież od Gdańska, tam na chwilę (godzinka jakaś)-> na obwodnicę ->parking Auchan->Czymanowo->spowro. o 11:30 są pokazy dynamiczne.
Ja na pewno będę w Pruszczu wcześniej a o 13:00 na parkingu Auchan :ok: .

:
Ok to o 13 koło Norrauto się widzimy :D

:
Zobaczymy jak u mnie z czasem wyjdzie. Na pokazy chętnie się wybiorę. Natomiast co z Motoenergią w Czymanowie to zobaczymy.

:
Też byśmy chcieli do Pruszcza, ale po prostu mój P. odsypia nockę i w sobotę idzie na kolejną :/

:
To ja pewnie dołączę do Was już w Czymanowie.
Będziecie gdzieś na zewnątrz, czy wjeżdżacie do środka ?

Obyś tyle razy do domu wrócił, ile razy z niego wyjedziesz,,,
:
Na chwilkę raczej wejdziemy....ja kolekcjonuję naklejki :D

:
Wilk, to może ustawimy się na lotnisku w Pruszczu a o 13stej dołączymy do beaci?
jarb, a może Pruszcz :) ?

:
kov napisał/a:
Wilk,
jarb, a może Pruszcz :) ?

chętnie, ale się sprawa z lekka komplikuje, ponieważ najprawdopodobniej będę musiał pojechać na pogrzeb :(

Obyś tyle razy do domu wrócił, ile razy z niego wyjedziesz,,,
:
Nie wiem czy będę wybierał się do Czymanowa. W Pruszczu gdzie dokładniej się spotkamy? Możemy się ustawić gdzieś po drodze na jakiejś stacji czy coś. No i pytanie o której? ;)

:
Wilk, dawaj na zlocik też, ja tam długo nie będę.

Oficjalnie i zapraszam każdego na wspólne przeloty:

g. 10:30 zbiórka na stacji Lotos Sadowa 3 w Gdańsku (na pokazy lotnicze w Pruszczu)

g. 12:15 wyjazd spod bramy lotniska (ul.Powstańców Warszawskich 36) na parking Auchan

g. 13:00 wyjazd na zlot do Czymanowa.

:
To na 10.30 podjadę na tego Lotosa. Co do Czymanowa to zależy jak ułoży się mi sobota. Jak nie będę miał pilnej pracy to pojadę, ale tego jeszcze nie wiem.

:
Hej.
Wejściówka na zlot 30zł jak jade z plecaczkiem to mi się trochę nie opyla płacić 60pln za chwilę, którą tam bym był. (wheelie machine pewnie 50pln, drogie żarcie i brak miejsc na motorówkach) jeszcze żeby te występy z godz.23 były o 14stej to oki ;)
Także z tego zlotu rezygnuje, sorry beacia500 :niepewny: .
Do Pruszcza jak najbardziej aktualne 10:30 Lotos a później można coś pomyśleć, polatać, coś wszamać albo cuś tam :) .

:
Ja na zlot się właściwie nie wybieram. Pruszcz Gdański, do domu ogarnąć szybko parę tematów i może na plażę uda się wyskoczyć poleżeć tak po całym tygodniu :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.