MotoShow 2015
Odpowiedz do tematu

:
Na meteo od 11 jest sucho więc spoko luzik jeśli chodzi o pogodę.

Jeśli dziś zapomnę przyhamować to najwyżej Ci bimber napiszę sms, że mnie ścięło ;)

Ostatnio zmieniony przez ingaginger Sob 23 Maj, 2015, w całości zmieniany 1 raz
:
ja dziś wyjątkowo nie wale gazu, co prawda nikogo jutro nie będę wiózł ze sobą, ale dla własnego komfortu i ewentualnej kontroli wolę odpuścić :D

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
Kuźwa otwieram oko a tu napierdala po parapecie :zalamany: A miało byc tak zajebiscie!!Moze do 9tej przestanie lać.
bimber, Wrzuć chaslo na forum jak tam pogoda u was moze to tylko tu od kocka leje.mam nadzieje ze odpuści deszczyk bo ja narazie nie mam zamiaru :zdegustowany:

Lewa do gory
:
w Lublinie ledwo kropi, z godziny na godzinę ma być coraz lepiej a po 11 ma wyjść słońce, więc uważam że nie warto rezygnować. Nie ma co się łudzić że asfalt wyschnie do 10:30, ale to nie powód żeby zostawać w domu ;)

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
No nie tyle ze na razie u mnie leje moze sie zmieni to. Narazie idę szykować Babunie i jestem za wyjazdem😉 :)

Lewa do gory
:
U mnie pada caly czas, ale niezbyt intensywnie :|

Mam nadzieję ze patent przeciwdeszczowy sie sprawdzi i SV dotrze bez problemu :oczami:


BTW: Wlasnie znalazem jakies kupony do Maka, wiec mozecie sie wstrzymac z zamawianiem az dojade ;)

:
U nas pod Kockiem wali non stop. I to grubo poczekam jeszcze trochu moze cos przejdzie. Napewno dam znac koledzebimber, na fona czy będę czy nie abyście nie czekali

Lewa do gory
:
U mnie kropi, ale nawet jakby padal grad czy snieg to i tak przyjade :D

:
I o to chodzi jolzi :)
jak ktoś się boi, to może jechać ze mną ;)

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
He he nie chodzi koledzy o strach ,bardziej o zdrowie. No ale jest jeszcze trochu czasu moze sie cos zmieni. Bylem na szlugu przed chwila w garażu i smignal mi 19stka jakiś motórek w waszym kierunku.

Lewa do gory
:
burczas80 napisał/a:
He he nie chodzi koledzy o strach ,bardziej o zdrowie


Dokładnie... ja też się nie ruszam dopóki pada - już nawet nie chodzi o sam przejazd ale łażenie po imprezie w deszczu. Bardzo niedługo wyjeżdżam na konferencję i nie chce mi się tam zabierać przeziębienia... Najwyżej może uda się spotkać na miejscu jak się pogoda poprawi.

:
A ją już czekam na miejscu...

:
ingaginger, ja wlasnie nadrabiam zaległości w pracy po tygodniowym zwolnionku ,teraz gdyby przyszlo znów kurować sie pracodawca poniosl by duże straty ,na co nie możemy sobie pozwolić. Tym bardziej skaczylo sie życie kawalerski dwojga dzieci na utrzymaniu to nie zawsze można sobie pozwolić.Ale do konca jestem dobrej myśli i wierze ze moja Babunia będzie dzis w Lublinie ;)

[ Dodano: Nie 24 Maj, 2015 ]
A co z traska wiadomo gdzie lecicie?

Lewa do gory
:
W sumie było nas siedmioro. Foka miał problemy z moto i dojechał samochodem, Damian i ja oczywiście się spóźniliśmy, pogoda była z dupy a dzięki czujności Maćka srebrna vectra zaliczyła nieudane polowanie. :) mimo tego wszystkiego daliśmy radę i było git :)
Spotkaliśmy na miejscu zbiórki jeszcze jednego czerwonego GSa, ale nie wiem kto to był :P
Z trasy zrezygnowaliśmy, bo chmury i deszczyk nie chciały odpuścić, dopiero teraz się wypogadza powoli.

Carolyna, Foka i Maćko opuścili nas troszkę wcześniej i nie załapali się na grupowe zdjęcie, ale jeszcze nie raz będzie okazja ;)





Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
Zawinąłem Bimber zdjęcie na fejsa :D Co do Mełgwi jestem mile zaskoczony :) Motocykli było około 30-40. Kilka zabytkowych np. jakiś simson z 56r z koszem w 100 % oryginał, junaki oraz jawka mustang z 72r :D Parę osób z Lublina przyjechało. Szkoda, że nie dotarliście na paradę.

Miło było was poznać i oby do następnego :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.