MotoShow 2015
Odpowiedz do tematu

:
1. Foka - Postaram sie przybyc - 90%
2. Bimber - 1/3 grupy "Szwagier"
3. Ginger - poczekałabym do mojego ulubionego numeru "13" ale chyba tyle nas nie ma :D
4. damian500 - juz 2/3 grupy "Szwagier"
5. jolzi + Fazer + Varadero + Zetka na 90 % wszyscy będziemy :)
6. carolyna - to i jaa. najwyżej zostanę ciut za Wami :)

Po południu jednak muszę już uciekać, u mnie trasa niestety odpada :/

:
Szkoda że kilkoro Was nie może pojechać w trasę, bo im nas więcej tym fajniejszy wypad :)
Z drugiej jednak strony cieszę się że dajemy radę się spotkać przynajmniej na chwilę w większym gronie.
W zeszłym roku to forum dosłownie umarło, ale w tym chyba dostało drugie życie :)


Co do wycieczki to nie trzeba daleko szukać, mamy piękne pojezierze pod nosem,może wybierzmy coś z tamtego rejonu?
Carolyna, Maćko, może taka krótsza trasa jednak Was przekona? :) Jeśli wyruszymy w miarę wcześnie to na popołudnie będziemy w Lublinie :)

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
Hmm wszystko zależy od tego gdzie, ale jeśli muszę wstawić się o 16 w Lublinie too chyba nie ma sensu psuć wyjazdu, żeby na sprincie później wracać i wszystkich zagarniać z miejmy nadzieję słonecznej niedzieli. Z drugiej strony nie wiem ile zabawimy na MotoShow, w tamtym roku przegapiłam to wydarzenie :)

Proponuję już powoli myśleć nad miejscem docelowym a reszta na pewno się określi. :) Postaram się dopasować, a jeśli jednak nie wyjdzie to nadrobię następnym razem ;)

:
Ja dlatego też proponuję - rzućmy kilka propozycji tras krótkich i długich i coś się z tego wybierze a później na miejscu ogarnie się co i jak. Zależy to też przecież od tego co tam się będzie działo - mnie pewnie chwilę zajmie przywitane się ze wszystkimi znajomymi mordkami więc raczej to nie będzie dla mnie przejechać paradę i lota z imprezy ;)

:
Dokładnie tak, sama nie chciałabym się wcześniej urywać jeśli byłaby taka możliwość ale dzięki bimber, za chęci :)
Mi osobiście od dłuższego czasu chodzi po głowie Zwierzyniec :oczami:

:
Tak jak pisałem, ja niestety w trasę raczej nie dam rady w tę niedzielę wyruszyc. Ale mysle ze uda sie jeszcze zorganizowac wspolny wyjazd. Pozatym pogoda tez chyba nie bedzie zachecac do dluzszych wycieczek w ten weekend :/ .

Obecnośc na samej zbiorce i motoshow oczywiscie potwierdzam ;)
Tym bardziej ze SV dostal upgrade przeciwdeszczowy :)


Co do propozycji tras na przyszlosc:
1.
ingaginger napisał/a:

No i od razu proszę dawać znać kto by się pisał na jakąś trasę po - może Krzyżtopór?

Krzyżtopór polecam, byłem tam SV'ką w zeszłym roku i naprawdę robi wrażenie. Chętnie wybiore się jeszcze raz :)

2.
carolyna napisał/a:

Mi osobiście od dłuższego czasu chodzi po głowie Zwierzyniec :oczami:

Też dobry plan, wydaje mi sie że całe Roztocze jest warte objeżdzenia i to materiał na więcej niż jeden wyjazd, dłuższy lub krótszy. Może by na przykład jeszcze do Suśca i Horyńca pojechac.

3. To od siebie dorzuce propozycje wyjazdu w okolice Białej Podlaskiej. Naprawde fajne trasy do jazdy motocyklem, zwlaszcza jak sie nie trzyma tylko glownych drog. Gdyby ktos byl zainteresowany to moge podac kilka miejsc ktore obowiazkowo trzeba uwzglednic na trasie ;)


Caly czas mam problemy z polskimi czcionkami :wstyd: Mam nadzieje ze da sie to jakos czytac :looka:

:
Maćko napisał/a:
Mam nadzieje ze da sie to jakos czytac :looka:


Da się :)

1. Pogoda na niedzielę póki co na meteo.pl wygląda dobrze. Jako, że jednak spora część osób nie ma dużo czasu zdecydowalibyśmy się nawet na jakiś krótki wypad?

2. Co do fajnych tras może jakiś oddzielny wątek, gdzie by były spisywane - a później w lataniu umawiać się już na konkretne? Tak, że jak kogoś ominie albo woli pojeździć samemu to żeby też mógł skorzystać :) A może ktoś z innych rejonów szukałby jakichś propozycji to i tam znajdzie.

:
1. Foka - Postaram sie przybyc - 90%
2. Bimber - 1/3 grupy "Szwagier"
3. Ginger - poczekałabym do mojego ulubionego numeru "13" ale chyba tyle nas nie ma :D
4. damian500 - juz 2/3 grupy "Szwagier"
5. jolzi + Fazer + Varadero + Zetka na 90 % wszyscy będziemy :)
6. carolyna - to i jaa. najwyżej zostanę ciut za Wami :)
7.Burczas-jesli nie będzie lało 100%obecny,a i na traske sie pisze :hyhy:

Lewa do gory
:
o wyjeździe dokładniej pogadamy przed startem na paradę, bo tu nie wszyscy się udzielają a tam będziemy w komplecie i zobaczymy ile osób w ogóle jest chętnych i jaki dystans wchodzi w grę, uważam że tak będzie najrozsądniej. Póki co niech każdy skupi się na miejscu w które by chciał ruszyć :) jeśli każdy rzuci jakieś hasło, to coś wspólnie wybierzemy - na pewno będzie łatwiej niż jak wszyscy powiedzą "nie wiem" albo "ja się dostosuje" ;) Krzyżtopór brzmi interesująco, nigdy tam nie byłem więc jestem ciekawy tego miejsca a Zwierzyniec to moje wspomnienia z dzieciństwa, chętnie odwiedził bym tą miejscowość :)

co do zakładania nowego wątku, to myślę że nie ma potrzeby, zacznijmy pisać o trasach w "wydarzeniach", skoro bardzo mądrzy ludzie w pył rozjebali pierwotne przeznaczenie tego tematu, to zaadoptujmy go sobie właśnie do tego :)
Skoro jesteśmy przy wydarzeniach, to wspomnę tylko że planuje stworzyć BimberRajd, ale o tym innym razem ;)

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
Witam wszystkich :)


1. Foka - Postaram sie przybyc - 90%
2. Bimber - 1/3 grupy "Szwagier"
3. Ginger - poczekałabym do mojego ulubionego numeru "13" ale chyba tyle nas nie ma :D
4. damian500 - juz 2/3 grupy "Szwagier"
5. jolzi + Fazer + Varadero + Zetka na 90 % wszyscy będziemy :)
6. carolyna - to i jaa. najwyżej zostanę ciut za Wami :)
7.Burczas-jesli nie będzie lało 100%obecny,a i na traske sie pisze :hyhy:
8. niecio-będę na 100% :)

:
bimber napisał/a:
Więc zacznę. Proponuję zrobić zbiórkę w mcdonalds przy olimpie - to jest miejsce w które dojadą nawet ci, którzy nie znają miasta, proponuję też godzinę 10:30 jako godzinę wyjazdu, więc przed tym czasem meldujemy się i możemy sobie przy okazji zeżreć bigmaka :rotfl:


Rozumiem, że czas i miejsce zbiórki bez zmian?

Ja będę w takim razie z 45 min wcześniej, żeby zdążyć na 'zdrowy' integracyjny posiłek ;)

:
Chyba bez zmian :D Ja może zaszaleję z jakimś burgerem, a co, raz się żyje - nie jest tylko pewne czy dam radę gdziekolwiek dalej wyskoczyć bo chyba rozwaliłam trochę kolana przy treningu i jeszcze nie testowałam jak się sprawują w czasie jazdy :wstyd:

:
Jesli chodzi o mnie co do traski to zdaje sie na Was, jak wspominałem nie jestem rodem z tych stron wiec za wiele miejsc tu nie znam ,dlatego i miejsce spotkania pasi bo Olimp to chyba każdy zna :) No a co do pogody to dzis cos wspominali ze w niedziele ma byc zajebiscie :hyhy: :hyhy:

Lewa do gory
:
Wychodzi na to, ze przyjade sam :-/

:
To nic :) z resztą według prawa w grupie bez eskorty i pozwoleń może jechać max 10 motocykli, więc przynajmniej będzie legalnie :D


Pogoda generalnie słaba w pierwszej części dnia, ewentualny drobny deszczyk to nie koniec świata, więc mam nadzieję że nie przekona nikogo do zostania w domu, ale jeżeli tak się stanie to proszę o sms z informacją żebyśmy nie czekali w nieskończoność i nie zastanawiali co się dzieje. Mój numer jest widoczny w profilu.

Przypominam, zbieramy się przed 10:30 w mcdonaldzie koło olimpu ;)

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.