Torowanie w Starym Kisielinie 2015 !!
Odpowiedz do tematu

:
Eh, mi chyba piątek średnio będzie pasował... :(

Środa, czwartek może? :)

:
U mnie nie ma opcji :( Środa odpada, bo w czwartek rano mam ważne zaliczenie, po jechać to lipton, bo bym mógł dopiero po 11, a wieczorem dodatkowe lekcje z języka. Także w ten tydzień mi akurat tylko piątek pasuje :)

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
Hmm... to kiepsko... najwyżej wyjadę z Kisielina chwilę wcześniej (ok 15) i od razu na Łódź pojadę... chociaż 350 km po całym dniu na torze może być ciekawie :D

:
Jak chcesz z czwartku na piątek jak mogę Cie przenocować. Niestety z piątku na sobotę już gorzej, bo mam bal w piątek wieczorem. :(

Także daj znać, ewentualnie zawsze możesz wbić na 4h simin, też spoko opcja, chociaż jak jechać tak daleko to na caly dzień :P
Przemyśl temat i jak coś wal śmiało, u mnie miejsce na kime jest :)

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
Nocleg to nie problem :P Nawet mogę do jakiegoś noclegowiska podskoczyć jak będzie trzeba :)

Chociaż fajnie by było pstryknąć coś razem jak już będę w okolicy ;)

Aczkolwiek jak taka trasa by mnie czekała nie wiem czy nie zdecydowałbym się na nocleg gdzieś przy kisielinie - żeby trochę lepiej się wyspać i żeby darować sobie dodatkowe 130 km z rana...

:
W Zielonej Górze na pewno coś znajdziesz, spore miasto, więc nie powinno być z tym problemu.

Pozdro ;)

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
No raczej nie będzie :)


yaszczi napisał/a:
24.04 ? :hyhy: zadzwonię jutro na tor i wypytam jak wygląda z obłożeniem w piątki ;)

I jak? Dzwoniłeś? :)

Przyszedł mi do głowy kolejny głupi pomysł - skoro chyba będę nocował w Zielonej, to może podjechać w czwartek ok południa i pojeździć po torze 4h :D

:
Dzwoniłem, w piątki jest luźno. Sesje po 15 min. Karty moto karty itp. Ale mozliwe ze tylko moto beda. Teraz tylko pogoda musi byc i w piatek uderzamy :hyhy:

:
:hurra:

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
jaka pogoda wam pasuje?

Bo ja patrzę na pogody, i w przyszłym tygodniu 13-15 stopni ze spadkami do 3-5 w nocy :(

Kuwa, poważnie się waham czy nie za wcześnie na takie trasy na torowanie w tym sezonie :(

Czemu kisielin jest tak daleko? :/

:
a mnie nie będzie:(

jawa 50
gs 500 E
FZS 600
:
Simin zobaczymy po weekendzie jak z pogodą :)

:
Pogoda będzie...musi być ;)

...
:
prognozy wyglądają super, wyjazd z Poznania o 7:00 z BP na ul. Głogowskiej koło wiaduktu Górczyńskiego/Lidla

:D

:
Jak pogoda będzie to, wyjadę dopiero koło 11 żeby się trochę wyspać po nocce i wjadę na 4h :)

GS 500E Five Stars
GSX-R 600 K2
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.