Poszukuje mechanika okolice Tomaszowa Lub, Zamosc
Odpowiedz do tematu

: Poszukuję mechanika okolice Tomaszowa Lub, Zamość
Cześć wam, potrzebuję znaleźć dobrego mechanika który bez problemowo ogarnął by wymianę walka zdawczego w moim GS. Poleci ktoś jakiegoś speca z t
okolic Zamoscia? Mam jeszcze jedno pytanie, ile mniej więcej szykować na taka operację?
Z góry dziękuję za odp :)

:
Siema kolego :P Wiesz że aby wymienić wałek zdawczy to trzeba silnik cały rozbierać :P ?

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
Niestety ale mam tego świadomość..

:
A co z Twojim jest nie tak ? Duży luz ma ?

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
Całkiem wyrobiony już jest.. Założyłem nowy napęd i niestety zaskoczyło mnie w jakim stanie jest ten wieloklin. Zreszta na nowym napędzie i wytartym walku przejechałem 100km i już nowa przednia zębatka do wymiany tak ją ścięło... Dlatego wymiana tego wałka to juz konieczność :/

Aktualny wygląd wałka zdawczego
http://www.fotosik.pl/zdjecie/50f96ba7946f069d

Ostatnio zmieniony przez eNNeR Czw 29 Paź, 2015, w całości zmieniany 1 raz
:
Ehh no to nie miły wydatek Cizeka i nie będzie to tanie ;/ z 500 zł na pewno pojdzie

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
A jak to jest z uszczelkami? Które muszę nowe kupować? Mógłbyś powiedzieć mi co musze kupić w związku z wymiana? Uszczelki? Simmeringi?

Ps. Czemu mi postów nie nalicza? :)

:
Mi też nie nalicza wszystkich :D Na pewno cały komplet uszczelek będziesz musiał kupić. Zapytaj kolegi Bimbra z forum to Ci powie mniej więcej ile co kosztuje i jak to wszystko wygląda.

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
Przykladowo, komplet "górnych" uszczelek 280zl... O luju.. Na alle mega komplet kosztuje 390zl :przestraszony:

:
Komplet dolnych uszczelek czyli 2 dekle + miska olejowa, uszczelniacz na wałek, olej i filtr też by pasowało.
Koniecznie klucz dynamometryczny, precyzyjny do dokręcania niskimi momentami, bo ta robota ma taki rozrzut, że nawet panewki trzeba odsłonić. Generalnie to rozbiórka całego silnika, jedynie cylindry zostają na swoim miejscu. Jak mi przywieziesz wyjęty silnik z wyżej wymienionym zestawem części i kluczem to zajmie mi to jeden dzień.


Poldek oczyści dekle ze starych uszczelek, on kocha tą robotę :rotfl:

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
Kusząca propozycja :) wszystko by ogarnął bez problemowo , no prawie wszystko - problemem jest klucz dynamometryczny.

Uszczelki pod pokrywę zaworów nowej nie trzeba? Tylko te trzy które wymieniłeś są nie zbędne?

:
Haha za flakonik dobrej czystej podejmę się czyszczenia tych deklów :D

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
A co byś powiedział na dostarczenie całego moto ? Żeby u Ciebie wyciągnąć silnik.

:
Nie mam gdzie przechować całego motocykla, jak postawie to w warsztacie to mi chłopaki urwą łeb bo jest ciasno i nawet mój tam nie stoi. A druga rzecz jest taka, że z wydarciem i wsadzeniem silnika schodzi się dużo czasu a ja nie mam go zbyt wiele, bo zapieprzam w dwóch robotach jednocześnie, więc jedynie goły silnik i najlepiej w jakiś weekend żeby mieć jeszcze w rezerwie niedziele.

Poldel, z tą czystą to nie przesadzaj bo byśmy tydzień to robili :D a sam wiesz że możliwości to w nas są spore :rotfl:

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
Bimber spoko jakoś damy rade :D

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.