Moja Suzi...w Leznicy Wielkiej,Sandomierzu , Solinie .
Odpowiedz do tematu

: Moja Suzi...w Leźnicy Wielkiej,Sandomierzu , Solinie .
:) Witam wszystkich Suzuki została zakupiona we Francji we wrześniu 2012 roku , od pierwszej właścicielki , wymieniłem płyny ustrojowe świeczki filtry i smarowanie łańcucha napędowego , zrobiłem w zeszłym roku około 1000 km ładnie pracuje , oby tak dalej dokupiłem w styczniu 2013 roku szybkę - owiewkę NAKED BIKE - PUIG Przyciemnianą i nowe okrągłe lusterka ( w zamontowanych słabo widziałem i przekręcały się w czasie jazdy -ale były orginalne Japan obecne są Hiszpańskie , zastanawiam się nad kupnem sakw torby boczne NAXA są 3 szt. w kpl. za 249,00zł może mi ktoś doradzi. Pozdrawiam wszystkich :) :) :) Rok produkcji 2001 , przebieg 45 tyś.km, a torby Naxy jeszcze nie kupiłem są na str. www.naxa.pl :)

Ostatnio zmieniony przez pawulon40 Pon 28 Gru, 2015, w całości zmieniany 13 razy
pawulo40
miziel
[Usunięty]
:
Witaj :)
A jakieś zdjęcie?
Rocznik, przebieg, cena (jak można)? ;)

Z tego co wiem polecane są Oxfordy w bardzo podobnej cenie (ok 280 chyba na Allegro). Ja na wiosnę planuję zakupić Leoshi (199 na Allegro) bo są znacznie tańsze a na moje potrzeby jeśli tylko się nie rozpadną wystarczą spokojnie :)

Ale pokaż te Twoje, bo nie widziałem jescze żadnych od Naxy :)

Gratki i szerokości :)

: Przed wyjazdem w Bieszczady
Witam wszystkich oto moja Suzuki rocznik 2001 , kupiona w 2012 roku we wrześniu, przebieg 47000 km , a miała 39 tyś przy zakupie. W dniu dzisiejszym założone sakwy boczne i tankbag i plecak w którym będzie śpiwór i karimata namiot już spakowany. Czekamy z kolegą na pogodę i ruszamy w Bieszczady Pozdrawiam Wszystkich ;) :) :moto: Oj bym zapomniał będą jeszcze forumowe naklejki na ramie i może błotniku, jak nakleję dodam fotki :) ;)

Ostatnio zmieniony przez pawulon40 Wto 28 Maj, 2013, w całości zmieniany 1 raz
pawulo40
:
scaliłem tematy, jako że dotyczą tego samego moto...

Udanej wyprawy!

PS: Czemu nie na zlot?

:
udanej wyprawy :)

magnesy trzymają się porządnie baku przez tą matę ?

:
simin oki sorki :) , tankbag był testowany z matą na autostradzie do 140 km/h spoko bez problemów. Jak wrócę z Bieszczad , wkleję fotki czekamy na pogodę Pozdrawiam ;) :) :moto:

pawulo40
:
Daj znać jak sprawuje Ci się ten tankbag. Mam go na oku ale wydawało mi się, że będzie trochę za duży (myślałem też o tym mniejszym). Choć z tego co widać na zdjęciach jest całkiem w porzo.. Udanej wyprawy!

Simson SR50 > Kymco Dink 50 > Suzuki GS500
Ryder
[Usunięty]
:
Ładne moto,zdaj relacje z trasy po powrocie :]

: Wczorajsze latanko na przegląd techniczny :)
Fotki z wczorajszego latania

pawulo40
:
Ładny GS, fajne siedzenie!
Pozdr!

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
Ciekawy kask ;)

:
beacia500 ciekawy kask tzn? ;) :)

pawulo40
matwierch
[Usunięty]
:
Ładne moto ;)

:
ciekawy tzn wyjątkowe malowanie odbiegające od smutnych czarnych lub białych hełmów :P

:
Z kaskiem to fakt. I nie widać odcisków palców i każdej drobnej ryski jak w przypadku mojego czarnego garnka :/ Wracając do tematu GS'ki to świetna maszyna. Ma coś w sobie ten motocykl, aż miło powspominać jak się latało prawie za darmo ze względu na małe spalanie :) i tanią eksploatację.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.