Z turystyka na mniej turystyka :P TDM 850 ---> GSXF 750
Odpowiedz do tematu

:
studi napisał/a:
KATANA napisał/a:
żeby podczas wymiany oliwy nie szukał wlewu oleju w silniku, bo go tam nie znajdzie

nie ma go w silniku, bo to potajemnie silnik 2T i trzeba robić mieszankę ;)


Tu nie trzeba robić samemu mieszanki. Tdm-a ma dwie pompy w silniku, i ta druga jest od automatycznego dawkowania oliwy do paliwa (mieszanki)..... ;) ;)

PS. Poldas tak na wszelki wypadek, nie bierz tego dosłownie ;)

Teraz poważniej. Ogólnie w tdm-ce trzeba pilnować stanu oleju- z powodu braku jakiegokolwiek czujnika. Czujnik, który można ewentualnie zamontować we własnym zakresie.

:
Hehe coś o pilnowaniu poziomu oleju to ja wiem :P W końcu miałem GSa przez 3 sezony :P

:
Ładna maszynka ,szerokości i przyczepności na :moto: ;) :)

pawulo40
:
Dzięki wielkie pawulon40 :)
Wszystko oki ale z siedzeniem będę musiał coś zrobić :P Strasznie twarde :P

Bartek89
[Usunięty]
:
Ooooo też yamaszka :) Dasz kajta jak się stykniemy? :D

Zapomniałem pochwallić :D Więc fajny turystyk, ładny ładny więc witaj w klubie yamahy :P

Ostatnio zmieniony przez Bartek89 Pią 27 Mar, 2015, w całości zmieniany 1 raz
:
Bartek jak zasłużysz :P :rotfl:

:
To jest jedno z tych moto, które ciężko nazwać "ładnym", ale na bank jest fajne. Sam dawno temu przymierzałem się do TDM'y, ale jednak to nie moto dla mnie. Twój egzemplarz wygląda super i niech tak też się sprawuje!

Gratulacje i szerokości na nim ;)

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
Z endurowatych to nie wiem które moto jest ładne. Każdy z nich jest jakimś dziwolągiem z którejś strony. :rotfl:

:
W sumie to nie wiadomo co to za rodzaj motocykla :P Chyba turystyczne enduro :P Chciałem coś turystycznego więc jak najbardziej udany zakup :P Powoli będę go ulepszał :) Na pewno dokupię kufer gmole no i dam siedzenie do obicia tapicerowi żeby wygodniejsze było trochę bo straszna decha :P

:
Tak, TDM to jest turystyczne enduro. :)

:
Dziś wymieniłem olej w silniku na Motul 10W40 wraz z filterkiem i zainstalowałem nowe świeczki Denso. Czekam jeszcze na zestaw K&N do czyszczenia filtrów powietrza. Mam nadzieje że w tym tygodniu przyjdzie bo pogoda sprzyja grzebaniu przy moto ;)

:
Dziś odebrałem z poczty zestawik do czyszczenia filtrów K&N :) Jutro będzie co robić :)

:
Tedzia dostała gmole i uchwyt do telefonu na kierownice :) Montaż uchwytu był dziecinnie prosty za to z gmolami bawiłem się ponad 2 godziny żeby je dopasować do motocykla ale w końcu się udało. Oto efekt :)






Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
Kombinujesz i ulepszasz widzę, to dobrze dziś mamy słabą pogodę to masz na to czas :)
Wyrób się do jutra, bo jak się pogoda wyklaruje to znowu wystrzelimy nad jakieś jezioro :)

:
Dziś z racji dupnej pogody moto umyte, wyczyszczone i nawoskowane po wczorajszym tripie :P Łańcuch nasmarowany, olej dolany i sakwy założone możemy gdzieś jechać :P

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.