Z turystyka na mniej turystyka :P TDM 850 ---> GSXF 750
Odpowiedz do tematu

: Z turystyka na mniej turystyka :P TDM 850 ---> GSXF 750
Po wielu długich poszukiwaniach i setkach zjeżdżonych kilometrów w końcu udało się kupić motocykl w przyzwoitym stanie za przyzwoite pieniądze :) Początkowo polowałem na Suzuki GSXF ale żaden z kandydatów nie był wart kupna :P Sprzęt sprowadzony z Niemiec. Posiadam sporo różnych dokumentów z serwisowania itp.

Motocykl to Yamaha TDM 850 werscja 3VD z 1994r
Wyposażenie:
- podgrzewane manetki
- gniazdo zapalniczki obok zegarów
- filtr powietrza K&N
- wydechy Marvinga
- podniesione zawieszenie
- akcesoryjny zegarek

Jestem w trakcie rejestracji którą mam nadzieję jak najszybciej załatwię i będę śmigał :)

Ostatnio zmieniony przez poldek171 Sob 20 Lut, 2016, w całości zmieniany 2 razy
:
Gratulacje. To się trafiła fajna sztuka. Przewód jest w oplocie czy nie?
Czerwone felgi się mi trochę nie podobają. Wstaw więcej zdjęć ;) To po rejestracji w jakąś trasę trzeba będzie ruszyć. Planujesz dokupić kufer?

:
Powiem szczerze urodą nie grzeszy, ale mam nadzieję że daje dużo frajdy z jazdy i tym też nadrabia:) w końcu to Jamaha :hyhy:

:
Mi TDM850 się podoba. Co prawda nie każdy lubi podwójne reflektory (w tym i ja), ale to nadaje uroku tej maszynie. :)

:
Jak to napisał
rzemien napisał/a:
Powiem szczerze urodą nie grzeszy,

ale życzę aby posłużyła jak najdłużej! Gratuluje zakupu, i czekam na więcej fot ;)

:
Wilku przód i tył jest w oplocie. Dwie tarcze i oplot to jest to :) Nie porównanie z GSem chociaż i tam nie było tragedii :) Planuje dokupić i kufry. Na pewno będzie centralny a jak z bocznymi to zobaczymy :)

Parę fotek z dzisiaj :)
Wygrzebałem trochę syfu z pod dekla przedniej zębatki łańcuch też nasmarowany i wyczyszczony :)





:
Tak się mi wydawało, że jest oplot tylko fotka za mała żeby być pewnym. :D
Wygląda ładnie. Wizualnie widać, że zadbany :)
Jak zamontujesz kufry to będzie wyglądać jak pełnoprawny turystyk w długie trasy.

:
Kufry na pewną będą :) Przynajmniej jeden :P

:
poldek171, gratulacje wyboru, bardzo fajna maszyna, choć ja opytcznie jakoś z TDMek wole te nowsze.

PS. poprawiłem zdjęcia w twoim poście aby się wyświetlały, skopiowanie gotowego kodu z serwisu dostępnego w linku pod zdjęciami chyba nie powinno aż tylu trudności nastręczać.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Ło, niezły przeskok i fajna maszyna. Pewnie w końcu nie masz kolan pod brodą? ;) Rejestruj i na ulice!

:
Dzieki Studi za edycje :) Inga na razie muszę nauczyć się tym jeździć :P Bo sporo większe i cięższe od GSa jest :D Po mieście jakoś nie specjalnie mnie ciągnie :P Zdecydowanie wole traski ale winkiel dalej będę odwiedzał :P

:
Z tego co się orientuję to w tych TDMach warto zmienić kanapę, bo oryginał jest co najwyżej średni.

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
:
poldek171 napisał/a:
na razie muszę nauczyć się tym jeździć

Ja przesiadając się z GSa na DLa wbraw pozorom bardzo szybko się w nowe moto wjeździłem, bo mimo swoich gabarytów jest to dość zwinny moto, tu zapewne będzie podobnie więc nie obawiaj się np. większej masy puki się nie wyłożysz i nie trzeba będzie tego kloca podnosić ;P

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
poldek171 napisał/a:
Zdecydowanie wole traski ale winkiel dalej będę odwiedzał


Ja z traskami czekam do zniknięcia szaro-brązowości badyli drzewiastych. Niech się zazieleni i to miasto mnie nie będzie oglądać :D A na winkiel uważaj, można się naciąć - z daleka widzisz "łooo ile moto"... podjeżdżasz a tam najmocniejsze co stoi to 125 :hyhy:

:
Red kanapę zmienię na pewno bo trochę deskowata jest ale wszystko w swoim czasie :)
Studi nie da się ukryć że czuć masę i gabaryty moto zwłaszcza przy cofaniu do tyłu :P
Inga jak na początku marca byliśmy na winklu to spotkaliśmy dwa nowe GSy więc nie koniecznie przyjeżdżają tam same 125 :P

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.