WITAMY NA FORUM MIŁOŚNIKÓW MOTOCYKLA SUZUKI GS 500 - MIŁEGO PISANIA !
Zapraszamy również na nasz portal pod adresem www.gs500.pl

Portal | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Moja Suzi
Autor Wiadomość
Macieja
[Usunięty]

Wysłany: Nie 06 Lip, 2008   Moja Suzi

Poniżej moja Suzi. Co ciekawe Hania nie jest o nią za zadrosna, nawet się lubią ;) .
Fajnie się jeździ nimi na zmianę :hyhy:

Zdjęcie039a.JPG
Suzi & Hania
Plik ściągnięto 190 raz(y) 60,15 KB

Hel_026c.JPG
Plik ściągnięto 180 raz(y) 45,4 KB

Hel_017b.JPG
Plik ściągnięto 203 raz(y) 51,8 KB

 
 
MATI.Evo
[Usunięty]

Wysłany: Nie 06 Lip, 2008   

Bardzo ładny GS :) Pogratulowac :P Na miejscy Hondy byłbym zazdrosny o Suzuki :D
 
 
Plaster
[Usunięty]

Wysłany: Nie 06 Lip, 2008   

fotki troche slabej jakosci. co to za kolor? bo wyglada na ciemna zielen.
 
 
Macieja
[Usunięty]

Wysłany: Nie 06 Lip, 2008   

Dokładnie ciemna zieleń. Błotnik tylko czarny - nieoryginalny kolor. Poprzedni właściciel miał małą przygodę i stracił połowę oryginalnego błotnika i lekko przerysował zbiornik u góry i lagi. Ja kupiłem niebieski błotnik i nie bawiąc się w dobieranie odcienia zieleni pomalowałem go na czarno. Dobrze pasuje bo tył motocykla też jest czarny.
Poza tym zdążyłem wymienić oponki na nówki sztuki Pirelli Sport Demon bo na poprzednich to strasznie moto chodziło na boki (jeszcze oryginalne chyba były) a rocznik moto 98r.
Generalnie wszystko w dobrym stanie, wiadomo nówka to już nie jest ale oprócz drobnych zarysowań (no i tego zbiornika który najbardziej w oczy się rzuca) jest super.

Przebieg jak go kupowałem 23tysie, teraz już o 1000km więcej. Głównie ja nakręciłem ale też mi ojciec pomógł bo kiedyś jeździł na moto i sobie przypomina stare czasy, no i chwilami wydaje mi się jakbym mu prezent zrobił :chytry:

Fotki fakt słabe bo muszę kumpla w końcu namówić na zrobienie porządną lustrzanką.

gs500 (5)a.JPG
Tu widać wgniecenie na zbiorniku :/. Lakier nie podrapany, jedynie klar zdarty.
Plik ściągnięto 186 raz(y) 87,26 KB

gs500 (11).JPG
Tak wyglądał w momencie kupna.
Plik ściągnięto 180 raz(y) 185,57 KB

 
 
Lemon 



Wiek: 39
Dołączył: 06 Lis 2007
Posty: 1214
Skąd: 0-61
Wysłany: Nie 06 Lip, 2008   

czy aby tylko tankpad nie jest przyklejony up-side down? :niepewny:
_________________
pozdrawiam- Juli(an)
 
 
Macieja
[Usunięty]

Wysłany: Nie 06 Lip, 2008   

hmm, nie wiem, całkiem możliwe.
Jest już wysłużony i pewnie zakupie jakiś nowy, choć na razie się z tym nie śpieszę.
Ciekawe co zakrywa :/

Najbliższym wydatkiem jednak będą klocki hamulcowe, bo z przodu to tak ok 1mm zostało.

Bezpieczeństwo przede wszystkim, potem wszelkie inne upiększenia.
 
 
leon 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 43
Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 1819
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 07 Lip, 2008   

Wszystkie fotki jeśli chodzi tak o jakość "techniczną" , jak i wykonania całkiem całkiem (pomijając drugą). A GS nie powiem ładny :)
 
 
 
Macieja
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Lip, 2008   

Zdjęcia jak już mówiłem "poglądowe" są tylko, nie ma to jak widok w rzeczywistości.
 
 
Macieja
[Usunięty]

Wysłany: Nie 13 Lip, 2008   

Motór umiera :zalamany: (no może nie aż tak źle)

Wczoraj zaliczyłem pierwszy (i mam nadzieję ostatni) szlif :kwasny:
Jadę sobie spokojnie z Gdańska do Gdyni przez miasto, no i przejeżdżając przez Sopot, za skrzyżowaniem z ul. Podjazd, zmieniam pas z lewego na prawy, coby puszkę wyminąć. Zawsze staram się uważać na białe, i za pasami (może była to końcówka pasów) zaczynam odkręcać manetkę i pochylać się w prawo.
No i zaczyna się, tylne koło wyprzedza mnie z lewej strony (idzie jak po lodzie), moto się mocno przechyla na prawo (czuje, że nie jest dobrze), następnie szarpie mnie w drugą stronę i jeszcze w jedną - nie wiem ile razy (coś a'la shimmy), trzymam się kiery, zero czasu na jakąkolwiek reakcje, nawet nie kojarzę czy udało mi się gaz odpuścić (nie miało to już znaczenia).
Gleba
Moto leży na prawym boku, ja (jak potem przeanalizowałem) przeleciałem, zahaczając lewe lusterko, które odpadło, nadziałem się lekko na wysięgnik lusterka (kurtka lekko zahaczona i szrama na brzuchu).
Prędkość ok 40km/h (tak mi się przynajmniej wydaje). Dobrze, że puszki nie zapierdzielały i wyhamowały, zresztą i tak nie zwróciłem uwagi na auta za mną.
Ludziska z przystanku, przed którym wylądowałem musieli mieć niezłe widowisko, od razu jakiś koleś podbiegł (wielkie dzięki dla niego), przyniósł mi odłamane lusterko lewe, chciał pomóc podnieść moto, ale dałem rade sam i go sprowadziłem na chodnik.
Jak już doszedłem do siebie poszedłem sprawdzić na to przejście. Okazało się, że za przejściem jest pas rozlanego oleju, albo czegoś takiego, na pasie strasznie ślisko, tak samo za przejściem. Nie zauważyłem tego, po prostu dałem dupy. Uczymy się na błędach.
Jak przyjechałem autem po moto w godzinę później, tego śliskiego pasa już prawie nie było, rozjeżdżony był. Czyli miałem dużego pecha :/ .

Powiem tak,
nabrałem jeszcze większego szacunku do GSa, i nigdy nie wsiądę na jednoślad (silnikowy) bez kurtki i rękawiczek, kasku. Prawą rękę bym miał nieźle obtartą, łokieć i dziurę w brzuchu gdyby nie ubiór. Jeansy nie ucierpiały, troche tylko siniaków na nogach. Bark i ramiona bolą od walki z maszyną. Najważniejsze, że nic mi się nie stało.

Teraz Suzi :(

Lekkie otarcia lampy, prawego kierunkowskazu, błotnika przedniego, wydechu, klamki hamulca, lusterka prawego, (lewe złamane), zegarów.
No i najgorsze, dostał prawy karter (to się tak chyba nazywa :zawstydzony: ). Połamana okrągła obudowa od impulsatora (znowu nie znam fachowej nazwy), impulsator, no i generalnie cała obudowa.

Szukam części, jak ktoś ma lub może doradzić gdzie i za ile dostać - będę wdzięczny za info.

Zdjęcie088.jpg
Plik ściągnięto 161 raz(y) 162,42 KB

 
 
CZOKO 


Wiek: 39
Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 323
Skąd: wieś
Wysłany: Pon 14 Lip, 2008   

Ale lipa. Dobrze, że cały jesteś moto się poskłada. 3maj się i mam nadz, że ten padzik nie zniechęci cię do dwóch kółek. Powodzonka.
 
 
kukaszr
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Lip, 2008   

tę kape widziałem na allegro za 140zł.
 
 
sebastiantoja 

Model GSa: GS 500E
Wiek: 35
Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 171
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 14 Lip, 2008   

Ja już pierwszego dnia zaliczyłem szlifa. Takie wpadki są potrzebne, dokładnie jak napisałeś, właśnie po to by nabierać szacunku do dwóch kółek. Całe szczęście, że z Tobą OK. Pozdrawiam:)
_________________
To be old and wise, don’t we first have to be young and foolish?
 
 
 
Macieja
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Lip, 2008   

Czy ja wiem czy wypadki są potrzebne :zdegustowany:
Wole uczyć się bez wypadków, wychodząc z lekkich opresji. Ale fakt, że trochę mnie to nauczyło: patrzeć patrzeć i jeszcze raz patrzeć na niby czarny asfalt i nie ufać żadnej plamie, piaskowi itp, przejeżdżać jak przez lód :zdegustowany:

Dalej szukam dekla srebrnego z pokrywką impulsatora, śrubkami, impulsatorem, itp. Na allegro na razie ciężko, albo są czarne, albo sprzedane albo jakiś dziwny kontakt z allegrowiczami.
 
 
metalbeast
[Usunięty]

Wysłany: Pią 18 Lip, 2008   

Macieja napisał/a:
Motór umiera :zalamany: (no może nie aż tak źle)


ło rety... a taki ładny był. Kurde, chłopie nawet wiem o czym piszesz, bo wczoraj stało mi się coś podobnego.
Miałem tyle szczęścia bo akurat było czerwone, dotoczyłem się na redukcji i zatryzmując się juz z nogą nacisnałem przod a tu zonk. Czuje jak bym po lodzie pojechał, ale predkość prawie zerowa. Zdziwiłem się.
Obczaiłem co jest a tu zonk. Akurat na moim pasie, lewoskręt jest rozlana plama swiezego oleju która ciągnie się wlaśnei w lewo. Gdybym miał zielone, złożyłbym się jak nic bo to skrzyżowanie 90 stopni i na bank bym mocniej stręcał..
Jak ruszyłem z tej plamy toczyłem się bardzo wolno a i tak czułem się jak na lodzie ;|

Kto dopuszcza złom lejący olej na drogę do ruchu? nie wiem, ale wiem że to nei powinno mieć miejsca.
 
 
Macieja
[Usunięty]

Wysłany: Sob 19 Lip, 2008   

metalbeast, miałeś widzę niezłego farta bo pojechałbyś podobnie :/ .
Dokładnie, wypuszczają szroty na ulice, diagności przymykają oczy na usterki w autach i to później tak właśnie wygląda. Do póki nie wsiadłem na moto nie zdawałem sobie sprawy ile takich durnych pułapek czeka na motocykliste na drodze. Nawet zacząłem inaczej autem jeździć, z większą uwagą i nieufnością, która mi się z moto przenosi.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja Lo-Fi

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES ORAZ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH:
  • Nasza strona używa informacji zapisywanych za pomocą cookies i podobnych technologii głównie w celu dostosowania strony do potrzeb każdego użytkownika oraz m.in. w celach statystycznych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy z branży statystycznej. Ustawienia dotyczące plików cookies mogą być zmienione w programie (przeglądarce) do obsługi stron internetowych. Korzystanie z naszego portalu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację korzystania z serwisu na wyżej wymienionych warunkach.

  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:
    • Administratorem Danych Osobowych jest Forum GS500.pl;
    • podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej rejestracji i użytkowania forum;
    • przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu użytkowania forum odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i zgodnie z zasadami określonymi w niniejszym Rozporządzeniu;
    • Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych, uzyskania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
    • dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania usługi lub czynności w związku z którą zostały przekazane (czas użytkowania konta na forum GS500.pl) oraz przez okres wynikający z okresu przedawnienia w ewentualnym procesie ochrony dóbr Administratora;
    • informujemy, iż Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów:Google Inc, SolarWinds Corporate, England.pl Sp. z o.o., IONIC Sp. z o.o. Sp. k.
    • Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.