Co zdecydowalo, ze staliscie sie motocyklistami ?
Odpowiedz do tematu

:
No jak sprzedał :P

:
Fazer nie jechal.

:
Siemano, moja przygoda z motocyklami zaczęła się jak wsiadłem u kolegi na yz 125... przejechałem sie trochę, podpowiedział jak to robić oczywiście no i całą noc nie spałem mówiłem sobie musze coś z tym zrobić bo daje tyle frajdy....no i tak jeździłem właśnie w terenie ostatnimi czasy przez 3 lata na zajebistej maszynie jakim jest suzuki drz-400 po modyfikacjach częściowych, remont zrobiony na glanc pochłonął kupe kasy i tutaj stała się tragedia, w pracy skręciłem kostke na tyle poważnie ze do dnia dzisiejszego a juz mineło 1,5 roku nie jest w 100% sprawna.. lekarz powiedział jak chce żyć bez bólu( chociać i tak są dni ktore sprawiają ze nie moge normalnie chodzić) to muszę zrezygnować z ciężkiej jazdy w terenie a że lubiłem upalać itp... to pyrkanie mnie nie satysfakcjonowało... no i tak suza musiała zostać sprzedana bo kusiła stojąc w garażu,, po dwoch przejażdzkach w butach i usztywniaczu noga znów zrobiła się sina i postanowiłem ze jednek to nie ma sensu i narodził się pomysł , że może chociać po asfalcie polatam bo przeciez bez dwóch kółek nie umiem żyć... i dlatego kupiłem gs na próbe co będzie no i tak jeżdzę i zajebiście mi sie to podoba, wiadomo w sercu dalej jest teren i wygłupy ale wybrać musiałem mniejsze zło...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.