Montaz wskaznika biegu
Odpowiedz do tematu

:
Witam serdecznie. Właśnie kupiłem kompletny sprzęt w postaci czujnika, wyświetlacz z wiązką zmiany biegów. Czy jest ktoś w Warszawie kto zamontuje mi to w GS500F ?? ?

:
jacjusz napisał/a:
Witam serdecznie. Właśnie kupiłem kompletny sprzęt w postaci czujnika, wyświetlacz z wiązką zmiany biegów. Czy jest ktoś w Warszawie kto zamontuje mi to w GS500F ?? ?


Chętnie się podłączę do pytania. Co prawda nie mam ww. akcesoriów jeszcze, ale zanabyłbym i chętnie dał Doświadczonemu do zamontowania.
To co, są już 2 sprzęty do modyfikacji, wspomoże ktoś (oczywiście za $)?

:
U mnie temat zamknięty. Zamontowałem sam :))) . Muszę przyznać że było mi to niezbędne i nie wiem dlaczego nie montują tego fabrycznie.

:
jacjusz napisał/a:
U mnie temat zamknięty. Zamontowałem sam :))) . Muszę przyznać że było mi to niezbędne i nie wiem dlaczego nie montują tego fabrycznie.

A można by się skonsultować, co i jak, skoro też ze stolicy, to bym chociaż podpatrzył?

:
Pewnie, opowiem i pokarzę jak zamontować reszta na priv.

:
Czy ktoś z uprzejmych forumowiczów podpowiedziałby mi który pin w tym czujniku odpowiada za dany bieg?
Czy dobrze zaznaczyłem biegi na zdjęciu?

:
Nie ma reguły chyba, że sprzedający to zaznaczył i opisał. Ja dopasowywałem każdy przewód do biegu manualnie. To znaczy, że wbijając jedynkę w motocyklu przykładałem każdy przewód z wiązki od wyświetlacza i szukałem aż wyświetli się jedynka i tak za każdym razem.

:
Gdybym miał motocykl pod ręką mógłbym to sprawdzić tak jak ty.
Wiem napewno że ten najmniejszy pin to luz, tylko w krórą strone idą biegi. Czy tak jak zaznaczylem czy odwrotnie?

:
Bardzo pomocny artykuł. Pochwalę sie wczoraj zamontowałem licznik i działa perfekcyjnie. dodatkowo podłączyłem sobie ładowarke do telefonu i woltomierz ładowania akumulatora.

pozdrowienia z Łodzi
:
Gdzie kupiłeś wyświetlacz? Allegro? Podeślij link.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
:
Ziomek napisz do robgie@poczta.fm już nie sprzedaje oficjalnie, ale chyba mu coś zostało, zimą kupowałem do DRZ :D

:
Dzięki. Poszedł mail z zapytaniem.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
:
na Allieexpres kupiłem wyświetlacz.
Na allegro (Gmoto-pl) czujnik od SUZUKI GN 125 GN125 CZUJNIK LUZU 6 BIEGÓW

pozdrowienia z Łodzi
:
Podeślij link do tej aukcji z czujnikiem luzu. Jak nieduża kasa to nie będę się bawił w wiercenie oryginalnego czujnika.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.