Propozycja przywrocenia MOTOCYKL MIESIACA
Odpowiedz do tematu

: Propozycja przywrócenia MOTOCYKL MIESIĄCA
Witam panowie chciałbym na wstępnie powiedzieć miło było ogladać zadbane perełki oraz głosować na motocykle czy nie warto było by przywrócić ponownie ale chciałbym na wstępie zaznaczyć tylko i wyłącznie GS 500 nie Wsk czy sv 650 lub inne motocykle forum przeznaczone tylko i wyłącznie GS 500. Szkoda bo nie raz miło było patrzeć na ciekawe zmiany które później zapoczątkowały zmiany w moim czy innych motocyklach użytkowników.

:
A masz swiadomosc tego ze malo kto tu juz ma gs'a? ;)

Suzuki GS500E '91 => Yamaha YZF 750R '93
:
GS jak był jest i będzie zawszę może ty znasz mało ludzi którzy nie mają gs ja znam wiele osob którzy powracają do GS

[ Dodano: Nie 31 Sie, 2014 ]
Po za tym nie ważne czym Ważne jak

:
wasyl622 napisał/a:
GS jak był jest i będzie zawszę może ty znasz mało ludzi którzy nie mają gs ja znam wiele osob którzy powracają do GS

[ Dodano: Nie 31 Sie, 2014 ]
Po za tym nie ważne czym Ważne jak


Zobacz jak działa to forum, najwięcej udzielający się ludzie na tym forum to ludzie którzy już GS'ami nie jeżdżą. Prawda jest taka że to motocykl "na chwilę" dla większości użytkowników i nic na to nie poradzisz. Jednak to właśnie jest fajne że pomimo braku GS'a w garażu dalej siedzimy na tym forum.

I co ma znaczyć "nie ważne czym ważne jak"? Co to wogóle wnosi do tematu?

Suzuki GS500E '91 => Yamaha YZF 750R '93
:
Motocykl miesiąca był bardzo fajną inicjatywą, jeśli znajdzie się osoba, która będzie miała czas i chęci pociągnąć temat dalej to super, jak dla mnie opcja "tylko GSy" może być, pytanie tylko, czy znajdzie się tylu chętnych...

Motocykle wciągają jak woźny ćwiartkę...
:
jest dużo nowych użytkowników którzy na pewno chcieli by pokazać swoją maszynę coś w tym musi być skoro ludzie mają inne motocykle R6 SV650 czy też inne motocykle a pozostali na Forum GS500

:
Hahaha, kto ma GS-a i jeszcze go w konkursie nie pokazywał ręka w górę.
Może starczy na 2 miesiące konkursu...
Co za różnica jakie moto, to jest forum miłośników GS500 a nie użytkowników GS500 :)

SÓZÓCKI GS500 ---> KAWAŁSRAKI ER6F ---> SÓZÓCKI FX650 FREEWIND ---> MOTÓRYNKA YBR250


:
A może zrobić to na zasadzie konkursu na najlepsze foty. Wrzucamy po kilkanaście zdjęć o tematyce mocno motocyklowej (nie koniecznie same motocykle) ustalając limit na np. 5 zdjęć od każdego chętnego, a później wybieramy 36, czy 48 fotografii i z nich robimy kalendarz na następny rok. W II edycji konkursu na motocykl miesiąca nagród dla zwycięzców i tak nie było, ale przecież najlepszą nagrodą jest posiadanie kalendarza ze zdjęciem swojego motocykla :)

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
Kempes, popieram! W razie co moge sie podjac odbierania fotek czy wrzucania ankiet, czas sie znajdzie :)

Suzuki GS500E '91 => Yamaha YZF 750R '93
:
git Kempes :)

Das Drone !!
:
W sumie forumowy kalendarz motocyklowy z wyłonionymi poprzez konkurs maszynami nie jest zły. Tyle, że ja sam kalendarza takiego wieszanego nie używam, bo za mało w domu przebywam, a jak już go mam to przelatuje np. ze stycznia na czerwiec, a później na grudzień, bo czas za szybko ucieka. :rotfl:

:
I takie rozwiązanie panowie może być naprawdę super fajnie było by wnieść coś nowego do forum skoro każdy ma inny motocykl ale każdy przebywa na tym forum bo właśnie GS połaczył ludzi z forum pasję do motocyklów gdybym tylko wiedział chłopaki jak mógłbym pomoc jestem chętny świetna propozycja przez Kempes :rotfl:

:
wasyl622 napisał/a:
I takie rozwiązanie panowie może być naprawdę super fajnie było by wnieść coś nowego do forum skoro każdy ma inny motocykl ale każdy przebywa na tym forum bo właśnie GS połaczył ludzi z forum pasję do motocyklów gdybym tylko wiedział chłopaki jak mógłbym pomoc jestem chętny świetna propozycja przez Kempes :rotfl:


Nie żeby coś, ale przecinek i kropka to Twój wróg? :dontgetit:

Pomysł dobry tylko pytanie kto może ogarnąć stworzenie kalendarza i jakie koszty by były przy zakupie/zamówieniu. :)

:
jak dostane zdjęcia to mogę ogarnąć projekt kalendarza (tak jak to robiłem ostatnie 2 razy)

:
Ja był bym zainteresowany kupnem takiego kalendarza. Kilka fajnych GS oraz inne motocykle. FAjnie by było gdy się ktoś zainteresował.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.