Wspolne latanie
Odpowiedz do tematu

Janek123
[Usunięty]
: Wspólne latanie
Siemanko.
Latam czymś poważniejszym dopiero od tego sezonu ale już trochę mi się znudziło latanie samemu więc powstaje pytanie. Czy jest ktoś chętny do wspólnego polatania, spotkania, pogadania? Oczywiście kobiety też mile widziane. Miejsce spotkania może być cała Warszawa ale preferuję okolice narodowego. Mam nadzieję, że będzie jakiś odzew i mile widziane bez zbędnego hejtu ;)

malinovy
[Usunięty]
:
jak bedzie dobra pogoda to ja moge troche km natłuc w ramach rozjeżdzenia się ;)

btw, zajrzyj do działu powitania bo jeszcze Cie tam nie widzialem ;)

:
Ja tam tez jestem chętny jak będzie fajna pogoda ;) pare kilometrów zawsze dobrze zrobi ;) najlepiej się ustawiać w "Mazowieckim" - tam na bieżąco można pisać i dawać terminy :) . Zawsze lepiej i bardziej przejrzyście, aniżeli zakładać n-ty temat.

... ask me no questions and I tell you no lies ...


malinovy
[Usunięty]
:
w sumie sam temat nie jest zły bo ogłoszenie o wspolnym lataniu moze zniknac wsrod spamu, ja bym zostawil temat mimo wszystko ;)

:
Dzisiaj coś? :oczami:

:
Witam,

Wybaczcie że się wtrącam

Ale może tutaj? Akurat będziecie mieli blisko.

http://gymkhana-gp.pl/

:
Hej Mateusz!
Widziałam info o tej imprezie (chyba Zachar na wrocławski wrzucał)
Jak mi się uda ogarnąć czas, to wpadnę.
Startujesz?

Janek123
[Usunięty]
:
Dziś niestety ja odpadam ale od jutra jak najbardziej jeśli tylko pogoda pozwoli ;)
Ta impreza zapowiada się całkiem ciekawie więc możemy jakoś wspólnie pojechać :)

:
Startuje.
Będę na Gs500 i do tego na standardowym przełożeniu, - nie zdążyłem zarejestrować nowego motocykla i muszę przyjechać na kołach.

Gorąco polecam, warszawska ekipa jest doświadczona w organizacji zawodów wiec najprawdopodobniej zabawa będzie przednia.

malinovy
[Usunięty]
:
jezeli pogoda bedzie taka jak dzisiaj to slabo to widze :/

:
Ktoś oprócz mnie wybiera się jutro na Marywilską?

igorto
[Usunięty]
:
ja może podlecę, jak zdążę widelec złożyć - wymiany uszczelniaczy już nie dało rady dłużej odkładać.. :niepewny:

malinovy
[Usunięty]
:
niedziela wieczór, koło 19 ktoś chętny zrobić kilka km po stolicy?

Janek123
[Usunięty]
:
ja pierdzielę kompletnie zapomniałem o tym. Do której jest ta impreza ?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.