Wymiana walu... czy skomplikowane..
Odpowiedz do tematu

: Wymiana wału... czy skomplikowane..
Witam,
jakiś tydzień temu kończyłem skręcać moto i tak z ciekawości sprawdzałem stan zębatki przedniej.. Ku mojemu zdumieniu zobaczyłem, że przednia zębatka ma luz i nie wiem czy po prostu się wyrobiła czy wał jest już wyrobiony. Zamówiłem nowy napęd i będę sprawdzał czy to wina zębatki czy wału... ale moje pytanie brzmi jeśli okaże się, że wał to jaki koszt wymiany, ewentualnie czy trudna to wymiana.. trzeba chyba rozpoławiać silnik jak się nie mylę... mam nadzieję że skończy się tylko na wymianie zębatki :(

:
Wał masz w przedniej czesci silnika. To o czym piszesz to wałek zdawczy:
http://forum.gs500.pl/vie...er=asc&start=15

Daj zdjecie jak wygląda wielowypust, byc moze zebatka jest bez kolnierza albo sie wyrobiła.

GS-owa emerytura...
CBR F4 2000
:
Lukas dokładnie chodzi mi o wałek zdawczy przedniej zębatki,będe w garażu dopiero w poniedziałek bo praca do późna i w ogóle. ale boję się najgorszego że wałek do wymiany... zestaw przyszedł mi do nowszego rocznika z kołnierzem mój gs to 95 rok ale zębatkę starą miał bez kołnierza i raczej mi ta nowa nie wejdzie...

:
Poradziłem sobie, teraz nie ma w ogóle luzu... zakupiona zębatka z ,,kołnierzem" została zeszlifowana trochę, tak żeby segier doszedł i spasowało idealnie..

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.