Spodnie na moto
Odpowiedz do tematu

matzec
[Usunięty]
:
Racja, racja, wtedy już ochraniacz się przesunie, ale myślę, że on jest od ochrony przed uderzeniem a nie szorowaniem po asfalcie. Od szorowania jest warstwa z kevlaru.

:
A ja mam takie pytanko
Chce kupić spodnie firmy mottowear (jeszcze nie wiem jaki model pewnie urban albo city)
Normalne spodnie mam w rozmiarze 31/34 czyli w pasie wychodzi ok 85 cm a długość nogawki wewnątrz to tez 85 cm
I teraz mam mały dylemat bo w grę wchodzi tylko sprzedaż wysyłkowa (daleko do najbliższego sklepu z w. wym. spodniami)
http://www.defender.y0.pl...wear-polski.php
tutaj są rozmiarówki
Czy ktoś kto posiada może mi powiedzieć czy lepiej wziąć rozmiar S czy M i wtedy w pasie troszkę paskiem ściągnąć? Bo te nogawki niby mają być dłuższe

matzec
[Usunięty]
:
Zajrzyj do tematu o tych spodniach, było tam trochę rozprawy na ten temat :)

:
a faktycznie przeoczyłem :/ bo ostatnio czytałem troszkę i myślałem ze to było zawarte w tym temacie wiec napisałem tutaj posta. dzieki

Emwu96
[Usunięty]
:
Witam,

mam pytanie co do spodni na moto.
Potrzebuje jakis spodni takich tanich do 100zł bo zapisalem sie na kurs na A a nie mam zadnych spodni nadajacych sie na moto.
Chce kupic jakies bojowki na allegro po taniosci, ale moze ktos kupowal jakies inne np nie wiem dobrze by bylo zeby byly cieple.

:
Jak chcesz ciepłe to se załóż gacie albo narciarskie i jak chcesz sobie rozwalić albo poprzecierać kolana w innym przypadku kup np. używane spodnie tekstyle na moto

matzec
[Usunięty]
:
Emwu96, niepotrzebne Ci spodnie motocyklowe na kursie. Chyba nie zamierzasz uczestniczyć w wypadkach podczas jazdy na mieście 50 km/h z instruktorem...serio, szkoda kasy ;) Załóż po prostu jeansy, a pod nie kalesony. Spodnie narciarskie też brzmią jak niezły pomysł. Masz jazdy już teraz, czy będziesz miał jak będzie cieplej?
100 zł odłóż na rzecz porządnego stroju który kupisz później ;)

Kozakov
[Usunięty]
:
matzec, nikt nie zamierza uczestniczyć w wypadkach co nie znaczy że na kurs nie ma sensu kupować bezpiecznych ciuchów. Jak miałem glebę na GSie przy 30km/h i żałuję że nie miałem ochraniaczy na kolanach i biodrach.

:
Powiedzmy że na kursie to człowiek sie czuje jeszcze mało pewnie i nie szaleje ale po co kupowac dwa razy. Jak sie jest zdecydowanym na motocykl to można odrazu kupić docelowe spodnie.

Paulo
[Usunięty]
:
Hello :)
Odgrzeję temacik ;)
Mam pytanko do Was - czy wie ktoś, gdzie na Śląsku można kupić spodnie letnie Held Force ? Ew. gdzie jest jakiś sklep operujący tą marką? Byłbym bardzo wdzięczny :) Właśnie nie chcę z Allegro, wolę sam przymierzać, a i na Allegro mało ich... Pozdrawiam!

Emwu96
[Usunięty]
:
Co myslicie o kupowaniu uzywanych spodni skorzanych z allegro ?

:
Nie polecam. Kupiłem i przekonałem się że takie rzeczy trzeba samemu przymierzyć. Co innego pomierzyć na sztywno długość i porównać ze swoimi "wymiarami", a co innego ubrać i sprawdzić jak sprawa wygląda podczas uginania kolan, siadania itp.

kruk
[Usunięty]
:
Emwu96 napisał/a:
Co myslicie o kupowaniu uzywanych spodni skorzanych z allegro ?

Tylko jeśli jest to taka okazja, że w razie nieprzypasowania będziesz w stanie sprzedać je bez straty. Ja tak kiedyś kupiłem moto-jeansy, nie podpasowały mi i zaraz potem odsprzedałem, jeszcze kilkanaście złotych byłem do przodu.

smirnov
[Usunięty]
:
To maże ja zapytam co sądzicie o takich najtańszych z allegro.

Zdaję sobie sprawę, że to nic fajnego ale wiem, że niestety w tym sezonie nie będzie mnie stać na zakup normalnych spodni. A wydaje mi się że będzie to lepsze niż zwykłe jeansy. Ale może właśnie się mylę. Proszę o opinie. Może ktoś już coś takiego kupił i może coś na temat napisać.
http://allegro.pl/arapaho...1516295656.html
lub takie
http://allegro.pl/arapaho...1529390958.html

mr0zd
[Usunięty]
:
Dla mnie to ten materiał wygląda gorzej niż jeans od Big Stara...
Już lepiej te 150zł na same ochraniacze wydać...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.