Akcesoryjne owiewki
Odpowiedz do tematu

toymachine
[Usunięty]
: Akcesoryjne owiewki
Witam!Chce poruszyc problem znany nie od dzis dotyczacy owiewek do gs 500e...Owiewki te jak wiadomo sa bardzo trudno dostepne i trudno kupic motor z takimi juz zamontowanymi...Jestem na etapie kupna motoru i zalezalo by mi na takich wlasnie owiewkach, tu znalazlem kilka fotek:

http://static1.mundoanunc...11600196031.jpg

http://www.motoklamoty.pl...a/foto192_0.jpg

http://www.rideaddict.com...mages/gs500.jpg

Doczytalem sie juz ze jest to komplet Five Stars ale nigdzie nie mozna go dostac!!!Ja na tomiast znalazlem taka firme co produkuje tego typu owiewki (nie oryginalne oczywiscie) i powiem szczerze ze zaciekawila mnie taka opcja tylko rodzi sie jedno pytanie czy warto?? bo przypuszczam ze do tego osobno trzeba bedzie zakupic lampe lusterka i szybke...i mam pytanie czy ktos sie orientuje jaka mogla by byc tego cena??? Prosze o wyrazenie opini na ten temat.Piszcie co o tym sadzicie bo chyba najlepiej zasiegnac opinii u specjalistow:)
a tutaj stronka tej frmy:

www.owiewki.pl

Z gory dziekuje za odpowiedzi.
Pozdrawiam

alesklar
[Usunięty]
:
a pytałeś się o owiewki dokładnie do gs 500 bo ja tam na stronie takich nie znalazłem :zly:

MATI.Evo
[Usunięty]
:
Ja też nie znalalzłem tam owiewek do GS'a. Lecz patrząc na ceny owiewek do innych modeli, mało w cale by Cię to nie wyszło :(

kukaszr
[Usunięty]
:
do yamahy r1 owiewki kosztuja 2500zł ;-)

osobiście mi się nie podobają te gs z owiewkami

toymachine
[Usunięty]
:
no wlasnie mam zamiar tam dzwonic bo slyszalem ze na zamowienie tez robia...wiadomo ze tanio to nie wyjdzie ale na nowa Fke mnie za bardzo nie stac a siadlby mi taki z owiewkami no a ja uparty troche jestem i w dodatku fanuem suzi jestem:D chyba ze udaloby mi sie nabyc odrazu z owiewkami a jak wiecie to trudna sprawa jest...

:
nie wiem jaki masz budzet ale ja za sam lamnat miałbym dać 1,5 tyś do tego malowanie to pewnie z 2000-2500 do tego szyba lampa 3000
dobry motocykl najmniej 5500
juz jest 8,5
dokładasz z tysiaka i masz f z porzadnego rocznika

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
alesklar
[Usunięty]
:
za 9,5 raczej ciężko kupić fke w dobrym stanie - chyba, że jakaś okazja lub po sezonie :)

Kid
[Usunięty]
:
a ile tak na oko we wrześniu lub październiku będą już kosztować GS. Tak np teraz kosztuje 4500 gs 500 e, albo np 500f teraz za 12000 to na późną jesień ile spadnie ?

:
Kid napisał/a:
a ile tak na oko we wrześniu lub październiku będą już kosztować GS. Tak np teraz kosztuje 4500 gs 500 e, albo np 500f teraz za 12000 to na późną jesień ile spadnie ?


dzisiaj juz kawe piłem ale z jutrzejszej porannej wykorzystam fusy i Ci napisze :niepewny:

co z tego że po sezonie kupisz jak na dzien dobry olej filtry czesto i opony i łancuch do wymiany

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
Kid
[Usunięty]
:
Może mi sie uda trafić w taką w której były wymieniane i nie będe musiał. ;)

toymachine
[Usunięty]
:
wlasnie w tym problem ze za dobra Fke trzeba dac kolo 12-14 tys bo to stosunkowo mlody rocznik a myslalem wlasnie zeby upic takiego gsa za ok 5-6 tys i pokombinowac cos z tymi owiewkami..ale ceny zeczywiscie powalaja...coz nie ma wyjscia albo five strars albo bedzie ciezko...

Stiuart
[Usunięty]
:
A jakie roczniki Ciebie interesują?
Bo ja mam gs'ka z owiewkami five stars i sie zastanawiam nad jego sprzedaża :)

kukaszr
[Usunięty]
:
ja wychodze z założenia, że olej i filtry trzeba wymienić bo nigdy nic nie wiadomo jak ktoś dbał o pojazd.

Inku
[Usunięty]
:
toymachine napisał/a:
wlasnie w tym problem ze za dobra Fke trzeba dac kolo 12-14 tys bo to stosunkowo mlody rocznik a myslalem wlasnie zeby upic takiego gsa za ok 5-6 tys i pokombinowac cos z tymi owiewkami..ale ceny zeczywiscie powalaja...coz nie ma wyjscia albo five strars albo bedzie ciezko...


O, nieprawda. F-kę kupisz taniej. Za 11tys.zł kupisz na prawdę w ładnym stanie. Ja, jak mnie mój Gjees będzie tak wkurwiał to wystawię za cenę złomu - może się załapiesz ;)

A za 14 koła to chyba 2007r.?

Co do owiewek to tak jak Yarccom pisze, gra nie warta świeczki. Dołożyć 1tys. czy 1,5tys i kupić F-kę 2004 rok.

toymachine
[Usunięty]
:
mysle cos nad rocznikami od 94 do 98 bo sa mniejwiecej w przysstepnej cenie i dobrej formie:D i nie zgodze sie z wami ze za 11 tys kupisz fke w dobrym stanie chyba ze inaczej pojmujemy slowo "dobry stan"...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.