synchronizacja gaznikow - gdzie
Odpowiedz do tematu

: synchronizacja gaznikow - gdzie
witam, gdzie robicie, polecilibyście mi zrobic synchronizacje i czyszczenie gaźników w Szczecinie? i jaka jest tego cena? :)

:
nie pomozecie?:(

:
poszło PW

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
:
u mnie :P nie nie, nie mam czasu narazie :/ 2 konie do złożenia stoją i czekają... ale polecam np przemala w mierzynie (przed światłami w prawo w podwórku)

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
:
Podbijam pytanie? Gdzie w Szczecinie zrobić przedsezonowy przegląd z ustawianiem gaźników włącznie?

:
polecam serwis hondy na białowieskiej. bardzo dobry mechanik. swojego imbryka u niego robiłem a po weekendzie wstawiam iksa

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
:
w Moto Klinika pan napisal mi w mailu 50 zl za synchronizacje do GSa:)

:
Red hot chilli customs (dawna moto klinika)... Red wie co robi i robi to dobrze :) Albo jak wcześniej pisałem Przemal na mierzynie.

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
:
ja z reka na sercu moge polecic pana Kazimierza z przestrzennej profesjonalista od suzuki :) gosciu bardzo rzetelny, albo przemka z mierzyna tak jak juz tu pisali:) jak cos prosze o pw to pomoge/

:
a jestescie w stanie podać jakieś ceny tych usług? ;)

:
ja do gsxf imbryka placilem 250zl chyba nie wiem jhak do gs'a

:
Ludzie, synchronizacja gaźników to nie część DO motocykla tylko przeprowadzana przy nim czynność!!! Jak można mówić
muminek napisał/a:
50 zl za synchronizacje do GSa:)

albo
KuKi napisał/a:
ja do gsxf imbryka placilem 250zl

błagam was!

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
Szymk0
[Usunięty]
:
Również prosił bym o poradę gdzie w Szczecinie - najlepiej gdzieś w okolicach Gumieńce/Pogodno zrobić synchro/czyszczenie gaźników i regulację zaworów?

:
A czytałeś w ogóle ten temat? Przecież wyżej jest wszystko napisane gdzie jechać.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
:
Oczywiscie to jest czynność wymagajaca zdjecia paru plastików w moim przypadku, posiadania wakuometrow troche umiejetnosci i czasu. kto tego nie ma to placi dla mnie proste:) jaka jest dobra cena wedlug Ciebie z ciekawosci?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.