Parada slubna 10.05.2014 godz. 17.30
Odpowiedz do tematu

: Parada ślubna 10.05.2014 godz. 17.30
Witam wszystkich. Chciałbym prosić wszystkich którzy mają taką możliwość aby przybyli dnia 10 maja pod kościół Dominikanów na ul Plac Ofiar Katynia 1 na swoich konikach, skuterach i najróżniejszych wydumkach 2 kołowych z silnikiem spalinowym celem urządzenia eskorty ślubnej mojemu koledze, motocykliście z 15-to letnim stażem i wybitnemu pasjonatowi 2oo. Wiem, że taka parada będzie dla niego cudownym zwieńczeniem ceremonii i pozostanie w jego pamięci do końca życia dlatego proszę was wszystkich abyście poinformowali o tym wszystkich swoich znajomych mogących pomóc w zorganizowaniu jak największej liczby koni. Temat jest dla mnie bardzo ważny ponieważ w moim przekonaniu ze wszystkich znanych mi motocyklistów właśnie on jest osobą która naprawdę na to zasługuje i której takie wydarzenie sprawi naprawdę niewyobrażalną przyjemność i radość. Nie jest to ślub z weselem na 300 osób tylko mała ceremonia dla najbliższych więc nie będzie tu mowy o bramach czy flaszce dla każdego uczestnika parady ale mam nadzieję, że jego szczęście i moja dozgonna wdzięczność dla każdego kto się zjawi będzie wystarczającą nagrodą za poświęcenie tej godzinki życia i kilku litrów paliwa. W razie pytań kontaktujcie się przez forum bądź maila allegro_diabolique@o2.pl a w ostateczności tel 883-4444-26

Proszę was u umieszczenie tej informacji wszędzie gdzie możecie z wyłączeniem facebooka (to ma być niespodzianka a świat motocyklistów jednak jest mały), kolega ma na imię Łukasz (CZERVONY) i lata czerwoną R1 rn12 2006r na kominach Yoshi, jeśli go znacie to postarajcie się zrobić to tak aby się o tym nie dowiedział :)

Z góry wszystkim bardzo dziękuję i po cichu liczę, że się uda zebrać połowę maszyn z okolicy :)

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
:
dosłownie na dniach kupilem sobie nowego sprzeta
ale mam wyjazd na targi i niestety odpadam w tym terminie :zalamany:

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
:
Został tydzień więc ponawiam prośbę, informujcie kogo się da, każda maszyna jest mile widziana. W planie mała porcja hałasu pod kościołem, potem przejazd na Wały Chrobrego (tam szybka sesja zdjęciowa) i przejazd przez miasto pod lokal na Wojska Polskiego :) Każdy kto był kiedykolwiek na takiej paradzie wie, że jest w tym to COŚ a ci którzy jeszcze nie byli mają okazję się przekonać :)

[ Dodano: Pią 02 Maj, 2014 ]
Yarccom, Spoko, w twoim przypadku jak najbardziej rozumiem :) Nie zmienia to faktu, że mieszkając w jednym mieście wypadało by się kiedyś razem przejechać ;)

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
:
ja sie raczej pojawie :)

:
Wrzucę na lokalne forum ale ja mogę przyjechać co najwyżej rowerem. W tak krótkim czasie nie dam rady poskładać konia.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
:
Zawsze mogę pomóc w składaniu :D

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
:
Składanie to nie problem. Problemem jest zdobycie części nie wydając na to majątku.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
:
Do imprezy został jeden dzień więc odświeżam temat :) Pogoda ma być nie najgorsza więc mam nadzieję, że parę osób się pojawi :) Z góry wszystkim dziękuję i do jutra ]:->

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.