Obrobka metali i tworzyw indywidualne projekty akcesoriow
Odpowiedz do tematu

affectpct
[Usunięty]
: Obróbka metali i tworzyw indywidualne projekty akcesoriów
Witam. Mam dostęp do frezarki cnc z dokładnością do0.001mm

Mozliwość obrabiania metali miękich np. aluminium, miedź itp.
Oraz całą gamę tworzyw sztucznych poliwęglany, plexi itp
Oraz drzewo.

Jeżeli macie jakieś swoje projekty do zrealizowania to zachęcam do współpracy.

Proszę pisać tu lub na PW.

jestem otwarty na propozycje.

wojtas
[Usunięty]
:
a może by taką rozpórkę amorów
http://i1206.photobucket....S500/covers.jpg
http://www.ebay.co.uk/itm...e-/310224581554
ta druga ładniejsza ale do bandyty

:
co to za numeryka masz???


z tym mikronem przesadziłeś no ale mniejsza z tym ;)

wykonuje przeróbki motocykli.
Możliwość wykonania konstrukcji metalowych!
spawanie,
toczenie,
itd

virtutii spawarotti Kuraś :troll2:
horbal
[Usunięty]
:
Zrobienie bryloczka nie wymaga takiej dokładności ale maszyna ma taka dokładność i nie jest to tylko chwyt producenta. Ja tam sie na frezowaniu nie znam ale toczyć elementy z dokładnością do mikrona już mi się zdarzyło :-)

:
horbal napisał/a:
toczyć elementy z dokładnością do mikrona już mi się zdarzyło
dobry jestes :hyhy: :hyhy: :rotfl:

wykonuje przeróbki motocykli.
Możliwość wykonania konstrukcji metalowych!
spawanie,
toczenie,
itd

virtutii spawarotti Kuraś :troll2:
affectpct
[Usunięty]
:
Numeryk Harnaś.
Co do dokładności nigdy nie osiągałem takiej bo nie miałem takiej potrzeby. I jest to temat drugorzędny ;) bo taka obróbka kosztuje kosztuje.

Rozpurka bardzo ciekawa. Szkoda że już nie mam gsa ale postaram się zdobyć oryginał by zachować wymiary. Druga sprawa tam jest cienka blacha ale jerzeli by zastosować alu o stopie pa11 to trzeba by dać nieco grubszą blaszke.

Byłby ktoś zainteresowany taką rozpurką?

:
jakie grubosci blachy tniesz?
jest mozliwosc malowania proszkowego?

domniemam ze rysunki cad sa obslugiwane?

http://na2oo.blogspot.com/
sózócki kocurrr
horbal
[Usunięty]
:
W ramach zakładu z kumplem i dla zaspokojenia ciekawości. Oczywiście przegrałem :kwasny:

affectpct
[Usunięty]
:
panbodzio napisał/a:
jakie grubosci blachy tniesz?
jest mozliwosc malowania proszkowego?

domniemam ze rysunki cad sa obslugiwane?


Cad oczywiście, malowanie proszkiem cała paleta. Jeżeli chodzi o numeryka to blacha blacha 10-20mm ale tylko aluminium. Jeżeli chodzi o stal to cięcie ręczne na plazmkie nie tak dokładne jak numeryk.

Jak masz jakieś projekty to śmiało pisz ;)

wojtas
[Usunięty]
:
affectpct napisał/a:

Rozpurka bardzo ciekawa. Szkoda że już nie mam gsa ale postaram się zdobyć oryginał by zachować wymiary. Druga sprawa tam jest cienka blacha ale jerzeli by zastosować alu o stopie pa11 to trzeba by dać nieco grubszą blaszke.

Byłby ktoś zainteresowany taką rozpurką?


ja bym się połasił, jeżeli tylko wyglądało by to tak jak na zdjęciach które przesłałem, no i kwestia ile by to kosztowało, grubość 1,5 cm byłaby wystarczająca, trzeba by było sobie załatwić dłuższe śruby tylko, mam pytanie jak to jest wycinane wiem że na obrabiarce numerycznej ale ze sztaby czy z wałka i czy jest jakaś różnica wówczas

affectpct
[Usunięty]
:
Jak coś to jest to skrawane ze sztaby wałki to są na tokarkach i tam takich elementów nie wyrzeźbisz. Jeżeli podałbys mi wymiary tej rozporki od otworu do otworu i jej zewnętrzne wymiary to jestem coś takiego w stanie wykonać i to z dużym rabatem :) także czekam na jakieś wymiery dzięki

wojtas
[Usunięty]
:
affectpct jednak spasuje odnośnie tej rozpurki powodem jest to ze nie chce narazie zbytnio inwestowac w suze bo byc moze za niedlugo wymienie sprzeta na innego, ale sam pomysl wydaje sie byc fajny i moze ktos inny bylby zainteresowany, takze sorki za zawracanie dupy

affectpct
[Usunięty]
:
Spoko żaden problem ;) a to co za sprzęta polujesz teraz?

wojtas
[Usunięty]
:
jeszcze nie wiem czy to sie stanie na poczatku czy tez na koncu sezonu, wiadomo nowy bike i trzeba by bylo olej wymienic filtry byc moze to tamto a tak na prawde czlowiek jezdzic chce nie tracac czasu, co do motoru zostane przy bajku ze stajni suzuki a mianowicie SV 650 naked, nie kieruje się ostatnią forumową modą, poprostu podoba mi sie ten bajk ma dwa cylindry w ukladzie V i robi o niebo lepszy chalas niz rzedowe czworki wedlug mnie i na pewno jest wygodniejszy a nizeli moj GS przy wzroscie 185cm na krotkich dystansach nie ma to znaczenia ale jak chce sie polatac w dluzsze trasy na weekend to juz jest troche nie komfortowo, poza tym SV jest w miare mala gabarytowo znaczy waska co ma znaczenie dla mnie w ruchu miejskim, z duzych rzedowych czworek podoba mi sie Yamaha XJR 1300, glownie z uwagi na komfort, ale to zbyt daleki wybieg w przyszlosc, sporty i plastiki jakos nie bardzo do mnie przemawiaja po prostu nie lubie sie skaldac jak scyzoryk, a kiedys w przyszlosci na pewno harley, ale sie rozmarzylem

:
Jesteś w stanie wykonać coś takiego? Blacha ze 3mm

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.