wydarzenia 2014
Odpowiedz do tematu

:
20 na winklu, tak? Ja będę w takim razie ;)

:
Ej to gdzie się widzimy :P ? Może pod tesco co :P ?

[ Dodano: Czw 22 Maj, 2014 ]
Albo pod moto gp :) ? Tam jest duzo miejsca do parkowania

:
Widzimy się na winklu o 20, to już ustalone. Powiedz tylko czy się wyrobisz, czy mamy poczekać chwilę

:
Na winklu czyli deptak vel galeria centrum ?

:
Nie wyrobię :( ale jakby była jakaś większa ekipa chętna np. na niedzielę albo poniedziałek to mam akurat luz. W sobotę niestety spotkanie projektowe...

:
Poldek, zgadza się :) może tam się spotka jeszcze kogoś znajomego

Inga, szkoda.. w takim razie będzie nas tylko trzech. A co do niedzieli to pisał bym się, ale zależy o której wrócę do miasta

Ostatnio zmieniony przez bimber Czw 22 Maj, 2014, w całości zmieniany 1 raz
:
oki ja za 13 min z chaty wyjeżdżam więc napewno dojade :) a jak korki na mieście ?

[ Dodano: Czw 22 Maj, 2014 ]
Do zobaczenia na miejscu :)

:
korków nie stwierdzono :) a raczej - korki nas nie dotyczą :D

:
Spocik jak najbardziej udany :) Oby więcej takich :)

:
Na dzień dobry objeździliśmy wszystkie wsie między Lublinem a Bełżycami - super okolica, super asfalt :) a już na samym spocie klasyków poznaliśmy parę na GSach i zwerbowaliśmy ich do rejestracji na forum, więc może przybędą nam 2 nowe osoby :)

:
Hehe zobaczymy czy dołączą do naszej elity tzw gangu GSa :D

:
A moze z wawy dzis ktos do eleja leci po 18-ej. ?
W grupie fajniej.

:
bimber napisał/a:
Na dzień dobry objeździliśmy wszystkie wsie między Lublinem a Bełżycami - super okolica, super asfalt :)


Jeszcze nie wszystkie, spokojnie możemy tam wrócić i objeździć to co zostało ;)

:
Dokładnie :P Trochę jeszcze jest tam ciekawych okolic :)

:
hej, słuchajcie - a raczej czytajcie. wrzucam info z grupy Moto Lejdis, ale Panowie również mile widziani :)

"okazuje się że film "Co nas kręci" będzie grany tylko 30 maja o godz. 18 w Multikinie w Olimpie. Także trzeba spinać dupkę i rezerwować miejsca, bo zabraknie. Jakby było nas 15 to mamy zniżkę na grupę."

film "Co nas kręci" czyli "Why we ride" jest ogólnie o motocyklach więc warto :D jak byście chcieli to dawajcie znać jak najszybciej bo trzeba miejsca ogarniać ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.