wydarzenia 2014
Odpowiedz do tematu

:
a mówcie mi kierunkami, jasne... ja baba jestem proszę pamiętać :D więc godzina i miejsce to ja się mogę w 99% dostosować :)

:
Ja też się dostosuje, tak jak będzie reszcie pasowało :)

Ale żeby był jakiś konkret to jeszcze raz proponuję Globus koło 20- jak dobrze pamiętam o tej godzinie zaczynają się spotkania LKN.

:
Ok 20, ale winkiel :) polatajmy sobie po mieście jeszcze trochę :) mówię jeszcze raz: będę jechał przez Wrotków i Czuby, jeśli ktoś z Was mieszka w tych rejonach to mogę podjechać :)

:
Ja mieszkam na Czubach - i pamiętam, że Globus ok. 20 ale fajnie by było zajechać tam wspólnie zamiast szukać się tam ;) Pojeździć można i po przecież chociaż ja jakoś wyrosłam trochę ze zwykłego śmigania po mieście :wstyd:

:
Ok, powiedz gdzie mam zajechać i o której, a później skoczymy sobie na miejsce ostatecznej zbiórki. W dalszym ciągu stoję przy opcji zbiórki na zakręcie przy deptaku i Galerii Centrum, stamtąd byśmy już całą ekipą wyruszyli na globus :)

:
winkiel jest passe :D

:
W zasadzie to chyba naprawdę nie ma znaczenia gdzie się spotkamy :)
Dla mnie może być i na winklu, tylko ustalmy już to miejsce :P

:
Ok. Więc co proponujesz? bo ja już nie wiem... :D

:
Może być winkiel :)

Akurat jeszcze sobie zajdę do Pyzatej chaty coś zjeść wcześniej :oczami:

:
Winkiel jest passe bo tam w poprzednim sezonie był problem z parkowaniem - policja i straż miejska bardzo mocno zaczęły się przyczepiać po pewnej publikacji na temat motocyklistów na deptaku...

:
Hmm, ja nigdy problemów nie miałem ale skoro tak to można albo się spotkać na winklu i zaparkować na normalnych miejscach parkingowych, albo na globusie jednak. Ja się dostosuję.

:
nie koniecznie musi być winkiel, w tym rejonie mamy jeszcze parking przy Placu Wolności (między kornerem a bankiem PKO), tyły Litewskiego, parking przy liceum Unii Lubelskiej i duuużo innych opcji. Możemy też zupełnie odbić od tematu ścisłego centrum i spotkać się np. na miasteczku akademickim przed rektoratem czy coś...

:
Po prostu coś wybierzcie, a ja tam przyjadę :P

:
Fuuuuck... i mnie procentowe szanse na pojawienie się właśnie spadły - wypadła jedna rodzinna rzecz do ogarnięcia :/ i nie wiem czy wyrobię i jak z energią będzie :((

:
Dobra, nie chcecie zdecydować to zostaje nam ten winkiel. Godzina 20.
Maćko, Poldek, Wy na 100% będziecie? określcie się
Inga, daj nam znać koniecznie żebyśmy wiedzieli czy czekać czy nie. Jeśli dasz radę przyjechać, choćby nawet chwilę później, to poczekamy.

Dopnijmy do końca wreszcie ten plan :P

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.