Zlot 2015
Odpowiedz do tematu

: Zlot 2015
Akobyż, niżeli azaliż zaraz na zlot trzeba jechać, reflektuje ktoś ażeby wspólnie przemierzyć ów trasę z Trójmiasta do Tam ? :hyhy:

Wypad z Gdyni koło popołudnia dnia 3 czerwca... bo wiadomka - szkło ! :luka:

Yamaha Yamasoul Tyryryryryroł
:
Reflektuje, tylko gdzie jest "Tam" ?

[ Dodano: Pon 25 Maj, 2015 ]
To ja może zaproponuję :

30.05.2015
Gdańsk->Hel
wyjazd rano około 8-9 powrót wieczorem, może powrót przez Jastrzębią Górę, tempo turystyczne, najprawdopodobniej ruszyy na 4 maszyny, także chętnych zapraszamy.

W tym czasie jest zlot Road to Hel, ale my chyba nie wchodzimy bo chcą 90 zł za wejście, ale kto wie, moe się skusimy :D

[ Dodano: Pon 25 Maj, 2015 ]
To ja może zaproponuję :

30.05.2015
Gdańsk->Hel
wyjazd rano około 8-9 powrót wieczorem, może powrót przez Jastrzębią Górę, tempo turystyczne, najprawdopodobniej ruszyy na 4 maszyny, także chętnych zapraszamy.

W tym czasie jest zlot Road to Hel, ale my chyba nie wchodzimy bo chcą 90 zł za wejście, ale kto wie, moe się skusimy :D

:
Tam - to Ogólnopolski Zlot Miłośników Motocykla Suzuki GS 500 gdzieś za Ostródą ;)


Info o zlocie

Ja niestety 30 maja nie dam rady.

Yamaha Yamasoul Tyryryryryroł
:
Ok, dzięki.....już sobie doczytałam ;) .....no tam to się nie wybierzemy......ale mamy w planach jednego dnia skoczyć pod Pałac Kultury i wrócić, też do Poznania będziemy lecieć , do Łeby, Bartoszyce, 13 czerwca do Czymanowa na Zlot....jakbyś kiedyś chciał się dołączyć to zapraszamy :D

:
Na pewno skorzystam :)

Yamaha Yamasoul Tyryryryryroł
:
Hmm, to ja utworzę wątek kiedy gdzie lecimy, jak będą chętni to się można dołączyć :)

Im więcej osób tym weselej :)

:
Ja akurat z 3/4 czerwca w nocy będę ruszać do Wawy. :looka:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.