latanie 2014
Odpowiedz do tematu

:
Poldek, ta dziewczyna co ją spotkaliśmy na klasykach kiedyś, pamiętasz? Ona miała Suze na białych felgach, pewnie o nią chodzi :)
Jutro tam podjadę może na moment, ale bardziej postać sobie i pooglądać, bo sprzęt mam chwilowo w ograniczonej sprawności, więc tripa żadnego nie walnę wieczorem :D

:
To wypad na jutrzejsze Klasyki gdyby ktoś chciał się przyłączyć - zbiórka ok. 20 przy McDonalds na Puławskiej. Chwila na kawkę czy co kto tam chce i jedziemy na miejsce.

:
Jak dojadę do Lublina na 20 to chętnie się przyłącze :)

:
Super! Jak coś mój numer jest na forum to pisz, możemy zawsze chwilę poczekać ;)

:
He he jednak to nie o mnie chodziło :P Jutro wyjazd na zlocik więc trzeba isc spac :)

:
Ludzieeee! Wreszcie nastała ładna pogoda, ruszamy się gdzieś? :)

:
Piszę się ktoś dzisiaj na jakąś niezbyt długą popołudniową przejażdżkę?
Proponuje wyskoczyć gdzieś na Miłocin/ Motycz, a potem tradycyjnie zakończyć jazdę pod Globusem ;)

:
Czemu nie :) ale jeszcze dam znać, bo nie mam pewności co do popołudnia.

:
A może ktoś preferuje piątkowe popołudnie na wspólne latanie?

:
Mnie dziś po południu nie będzie, więc odpadam.

:
Ależ tutaj cisza :D Ludzie żyjecie :P ?

:
Może jakieś wspólne latanko spowoduje ożywienie na forum. Na tygodniu lub weekend.

:
Jeśli o mnie chodzi, to czwartek lub piątek. Może środa jak się uda :) Możemy ewentualnie zrobić też integracyjną flaszkę w garażu jak będę wymieniał uszczelniacze :D

:
może w czwartek lubelskie klasyki?

:
Ja będę na pewno, zawsze przyjeżdżam :) można by wcześniej gdzieś polatać a na klasykach zakończyć dzień :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.