latanie 2014
Odpowiedz do tematu

: latanie 2014
Ze względu na sprzyjającą aurę i zwiększającą się ilość motocykli na ulicach otwieram temat. Wszystkich chętnych na wspólne latanie, wszelkiego typu ustawki itp. zachęcam do zamieszczania informacji z tym związanych.
LWG

:
Chyba z latania w ten weekend to nici ;/ cały tydzień pogoda super a w weekend jak człowiek ma wolne od pracy to wszystko musi się poje...... ;/

:
Zapowiadali wcześniej załamanie ;) Ja dlatego moją zaciągam do serwisu dopiero 25go, zaklepałam od wtedy ładną pogodę więc mam nadzieję, że się spełni i będzie można śmigać bez takich pogodowych nieprzyjemności jak dziś

:
Leci ktoś jeszcze z Lubelskiego na Forumowy zlot ? Jest nas 3 poki co :D

:
Lecicie ? To może i ja się zdecyduję, w poprzednich latach nie było chętnych to w tym się specjalnie nie interesowałem...

:
Sting taki jest plan :) Miejmy nadzieje że wszystko wypali :)

:
A do kiedy są jakieś zapisy ? To jakoś w miarę się chyba trzeba decydować. Może i ja bym się zapisał ?

[ Dodano: Pią 21 Mar, 2014 ]
No to mamy pierwszą propozycję z Bonkiem - 6.04. atakujemy Liw - można zrobić przy okazji mają pętelkę i wrócić przez Puławy - wyjdzie ok. 400 km Trasa . Znajdą się chętni ?

:
Zapisy i kasa do 15 maja a taka wycieczka to fajna tylko moto musze ogarnac :) a kiedy byście chcieli jechac ;) ?

:
No napisałem - 6.04. w niedzielę :)

michal0310
[Usunięty]
:
Wybieracie się na motoserce? :P

:
A kiedy to jest :P Tyle wydarzen a tak malo kasy na wache ;/

:
Powitać wszystkich ;)
Jeśli nie będę pracował to na niedzielny wypad bym się pisał jak najbardziej !! :)

:
ja tez sie podlaczam na ten Liw:)

:
Ja tez chetnie pojade z wami

:
Elegancko :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.