latanie 2014
Odpowiedz do tematu

:
Wiesz, nie każdego bawi ot takie jeżdżenie po mieście jak jeździ się codziennie :P Zwłaszcza w czasie sesji

:
Więc jak? mecz a później gdzieś lecimy? bo czasu coraz mniej a nic nie mamy ustalone.
Poldek, dołączasz? jak nie wybierasz się na mecz to ewentualnie później byś do nas dołączył, jak się żużel skończy to zgadamy się na telefon czy coś..

ja lecę, gdyby coś wyszło to proszę, dajcie mi znać na tel. :) 533244190

:
Jeśli pogoda się nie skicha to planuję jutro wpaść do Kazimierza :D
Ktoś chętny podlecieć na piffko 0%?

[ Dodano: Pon 09 Cze, 2014 ]
Ładny jest ten Wasz jaśminowy Kazimierz z tym , że jak już się zostawi za sobą hordy dzieciaków z rynku ;)

:
Kazimierz ładny ale najlepiej to tam na tygodniu pojechac bo w weekendy to masakra

:
dlatego pojechałam na tygodniu :) weekendy są wszędzie beznadziejne :(
ale następnym razem pojadę nieco później, żeby już wycieczki poszły sobie w diabły

:
Następnym razem to zbierzemy trochę ludzi z lubelskiego i skoczymy :)

:
fajnie by było :) specjalnie nie obejrzałam wszystkiego ;)

:
no to dobrze :) Myślę że przed zlotem uda się tam skoczyć :)

:
przed zlotem :przestraszony:
ja nie dam rady, bo na zlot wyruszam w sobotę, a do soboty w robocie siedzę :zalamany:

[ Dodano: Pon 09 Cze, 2014 ]
ja jednak mam kawałek....

:
No to pewnie na zlocie będzie okazja żeby posmigać :P PS: W tą sobotę już na zlot jedziesz :P ?

:
tak

:
Poldek, byłeś może ostatnio na Lubelskich Klasykach? Na grupie Lubelskiego Forum Motocyklowego na fb poleciała pochwała dla Suzy z białymi felgami:
Cytat:
Widziałem dziś na zlocie Lubelskich Klasyków na parkingu pod Globusem piękną Suzi GS 500 E, z białymi felgami, naprawdę rzuca się w oczy ;)


a Ty chyba jesteś jedynym, którego znam, że jeździ tam w miarę regularnie i ma białe felgi, chyba, że mi się już wszystko w głowie pomieszało :)

:
ktoś gdzieś coś dzisiaj ok.20? Lublin i okolice?

Jak coś latam w okolicach Świdnika, z początkującym adeptem jazdy na moto tak więc tempo spacerowe;)

:
A no byłem :P Ostatnio to byłem dwa tygodnie temu :P Kto wie może to i mojego GSa widziano na zlocie :P Jest w LBN jeszcze jeden taki sam GS jak mój też z białymi felgami :P

:
Podobno jednak chodzi o dziewczynę... jeśli nie byłeś babą z brodą to pewnie nie o Ciebie chodziło ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.