latanie 2014
Odpowiedz do tematu

:
Ktoś chętny na latanie po okolicy tak po 19 :) ?

[ Dodano: Wto 27 Maj, 2014 ]
W razie jakby ktoś był chętny miał czas i ochotę to pisać lub dzwonić :)

:
Ja Suzę odpieram dopiero dziś (jak wyrobię) lub jutro rano dopiero. A o 19 mam spotkanie projektowe :( Poldek - uważaj na burze jak będziesz latać!

:
Uj to niedobrze....... No ale może nadrobimy jeszcze :P Dziś mają być u nas burze :P ? Wczoraj były i wystarczy :rotfl:

[ Dodano: Wto 27 Maj, 2014 ]
40 km zrobione przed burzą :D

:
Wybiera się ktos na klasyki nie koniecznie na moto :P ?

:
Wybiera się ktoś na klasyki dzisiaj :) ?

[ Dodano: Czw 05 Cze, 2014 ]
Śmigamy dziś z damian500 na LKN a potem polatamy jeszcze albo odwrotnie. Śmiga ktoś z nami ?

:
ja śmiganie mam dopiero po egzaminie jutrzejszym :( jak nie będzie w nas waliło wodą z nieba to może ktoś coś może w weekend?

:
Klasyki zaliczone i przejażdżka po Lublinie :) Zobaczymy jak to wyjdzie z tym weekendem :) Będziemy w kontakcie :)

:
Ja bym się pisał na weekend, ale tylko w niedziele niestety... W sobotę jadę na wioskę po bimber, więc mnie nie będzie raczej w Lublinie do wieczora

:
Bimber ja myślę że umówimy się na degustację Twoich dobroci :P

:
Chętnie :) może nie jest zbyt dobry, ale z colą wchodzi jak whisky :D
Wracając do tematu, to właściwie sobota wieczór (tak koło 19 - 20) też wchodzi w grę, więc jeśli coś wyjdzie to ja chętnie :)

:
Ja sobota wieczór/noc to niezbyt bo Noc Kultury ;) a w niedzielę KMŻ o 14stej ale jeszcze nie wiem, czy na 100% będę iść.

:
Zapomniałem całkiem o tych wydarzeniach... Znając moje zamiłowanie do imprez to też pewnie wyląduje na Nocy Kultury a KMŻ to mój nałóg, więc będę tam na 100%
Co za tym idzie, moja osobista propozycja to niedzielne popołudnie/wieczór co Wy na to? ;)

:
Można się w takim razie umówić na KMŻ wspólnie i później gdzieś wyskoczyć wspólnie najwyżej zgarniając gdzieś osoby, które nie wybierają się na żużel.

:
Jestem za:) tylko coś reszta Lubelskiego ludu się nie odzywa...

:
Jak wy nigdy się zebrać nie możecie żeby coś pojeździć :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.