latanie 2014
Odpowiedz do tematu

:
podeślemy fotki :P

:
A tam zdjęcia, jakby byli to by zobaczyli... :P


SÓZÓCKI GS500 ---> KAWAŁSRAKI ER6F ---> SÓZÓCKI FX650 FREEWIND ---> MOTÓRYNKA YBR250


:
Ej wcale tak całkiem nie wymiękliśmy:P u was tez padało?:P

:
Traskę podobną do Waszej zrobiliśmy, ale 170 km w 6 stopniach i deszczu to średnie warunki na niedzielny wypad dla przyjemności :)

:
rzeczywiście średnie :zalamany:
do następnego razu
lwg

:
GS nie nadaje sie do jazdy w trasy :D Ostatnio zrobilismy 260 km w obie strony do Krasnobrodu i spowrotem i musze powiedziec ze cięzko dogonic co niektórych :D A i spalanie wyszlo kolo 8 litrów wiec nie ciekawie :P No chyba ze jeździ sie tempem turystycznym tak do 120 km/h to jest okej :P

:
Zależy z kim się jeździ ;) Ja do KRK jechałam raczej max. 130-140 bo powyżej to było już nieprzyjemnie, ale zwykle w okolicach 90-120 i wtedy spalanie mieściło się w 4 litrach.
Więc to co kto lubi :D

:
poldek171 napisał/a:
musze powiedziec ze cięzko dogonic co niektórych A i spalanie wyszlo kolo 8 litrów wiec nie ciekawie

powiem to nie wiem po raz który, bardzo mi przykro, że jeździsz w takiej grupie, która Cie nie szanuje i jedziesz jako najsłabszy na samym końcu i musisz ich gonić
spalanie 8l dla GS'a nawet przy pałowaniu do stanowczo za dużo i zastanowił bym się nad prawidłowością ustawienia gaźnika
poldek171 napisał/a:
GS nie nadaje sie do jazdy w trasy ... Ostatnio zrobilismy 260 km w obie strony

Ja na GS'e i to okufrowanym co nie sprzyja jeździe jechałem na nie jeden zlot, m.in. do Szklarskiej Poręby (475km), Wilkasy (305km), Wilkasy (251km) ... takie tam forumowe wyjazdy nawet i po 500km w ciągu jednego dnia i nie mogłem narzekać, mimo, że w grupie jechały i CBR600 i CBR1000RR i SV650, ale nikt nikogo nie musiał gonić ani nikt nie zostawał.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
poldek171 - tak w ogóle czyżbyś wybrał się na jakiś wypad z ludźmi z Lubelskiego Forum Motocyklowego? :D to przy nich często jest dość łatwo nabić 8 litrów przy stylu jazdy niektórych...

:
A i jeżdżą jak (tu wstawić odpowiednie słowo ;) ) . Ja się wybrałem raz i więcej raczej nie mam zamiaru. A spalanie 8l/100 km dla GS'a to zdecydowanie za duzo. Mi max. w dwie osoby, obladowany spalil kolo 5,7-6 l.

:
Ja też się wybrałam raz i to tylko nad Zagłębocze i well... moja spalała normalnie bo i jechałam z jednym znajomym, który też nie lubił tego typu stylu jazdy :D

Ostatnio zmieniony przez ingaginger Sro 09 Kwi, 2014, w całości zmieniany 1 raz
:
Powiem tak przy mojim wzroscie 186 i wadze 100kg GS jest ze tak powiem troszkę za słaby. Ostatni sezon jeżdze nim i przesiadam się na coś wiekszego a Gsa zostawie bratu :) No niektórzy ze znajomych zdecydowanie szybo zapier..... i chyba wiecej z nimi nigdzie nie pojade...

Krzyś LU
[Usunięty]
:
Cześć, chciałem się przywitać po zimie.
I pamiętajcie o mnie ws. latania.
Najlepiej na koma dzwonić.
79-37-37-345>
Mam taką pracę, że czasem na fora nie ma kiedy zaglądać.

Ale spontan jest zawsze najlepszy!

pozdrawiam.
Zimą narty nie wyszły, bo się połamałem w połowie sezonu.
Wyczynowa jazda amatorom średniej klasy nie służy :)

:
Krzyś LU napisał/a:
Zimą narty nie wyszły, bo się połamałem w połowie sezonu.


oj, mam nadzieję, że już wszystko ok! ja po moich urazach bardzo zwracam na to uwagę i nawołuję innych - rehabilitacja i ćwiczenia później wzmacniające w domu to podstaw, bo później wszystko łupie (ja to już czasem przewiduję pogodę z kości ;) )

:
Poldek kogo masz na mysli??

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.