latanie 2014
Odpowiedz do tematu

:
Ja dopiero po wyplacie gdzies moge pojechac...

:
Może jutro jakiś spontan - jakieś jezioro, Kazimierz, czy coś ?

:
Słuchajcie - stworzyłem na fb grupę żeby łatwiej było się umawiać na jakieś wspólne wypady. Jako, że dobrze byłoby się obracać w swoim gronie to grupa jest tajna - jeśli ktoś chce dołączyć to niech podeśle mi dane na pw :)

:
Nie bądźmy tajni, bądźmy otwarci na innych :)
Poza tym co ze wszystkimi, którzy są ideowo w sprzeczności z takimi narzędziami jak fb? ;)

:
Uważam, że otwartych grup jest wystarczająco dużo - choćby ta przy Lubelskim Forum Motocyklowym. Moim zdaniem - ta powinna być właśnie tylko dla nas. Maciek a w drugim zdaniu - masz siebie na myśli ? :)

Jakby co to na razie umawiamy się na niedziele 6.04. - wyjazd do Zamku Liw, wstępnie o 9 z parkingu przy Biedronce/Shell'u w okolicach Spółdzielczości Pracy.

:
Nie no, znowu ta fejsbukowa dyskryminacja ;)
Z zasady jestem przeciwny sformalizowanej przynależności do wszelkiego rodzaju grup, stowarzyszeń itp., stąd moje "oburzenie" ;)
Sting nie zapominaj żeby wrzucić info o wypadach na forum giesa.
Co do najbliższego wypadu to akurat wypada mi zjazd.... więc lipa
Na marginesie, dużo natłukłeś kilometrów na nowym nabytku?

:
Będę wrzucał - obiecuję, zresztą nr telefonu do Ciebie też cały czas mam :)

Km trochę natłukłem - jakieś 600 w tamtym sezonie no i w tym koło 200 więc pierwszy tysiąc na Devi się zbliża. Plany na ten sezon, jak zawsze na wiosnę - ambitne, a co z nich będzie w październiku, listopadzie to się okaże. Wrażenia wciąż super - to jednak znacząco inny motocykl niż gs :)

:
Jeśli jeszcze ktoś z mazowieckich by chciał i jeśli Wasza grupa nie jest bardzo zamknięta :P to też bym do Liwa podjechała, tylko od drugiej strony :)

:
Śmiało, zapraszamy :) będziemy tam w najbliższą niedzielę, wyjeżdżamy o 9 z Lublina, zakładając opóźnienia w starcie i zgarnianiu po drodze jednego kolegi, na jakąś 11.30-12.00 powinniśmy dolecieć :)

:
My pewnie bardziej na 12, bo squarek będzie musiał promile pogubić :P

:
spodziewajcie się kilku osób z Mazowsza :)
do zobaczenia :D

:
Przypominam, że jutro startujemy o 9 spod Biedronki na Magnoliowej :) (obok Shell'a na Spółdzielczości Pracy).

:
Ma ktoś jutro w planach latanie po 17? Może jakiś spocik?

:
Ktoś tu wymiękł :hyhy:

Ten akrapovic lepiej brzmi jak go nie ma...
:
Jak tam cienkie bolki :rotfl:

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.