Prezent dla motocyklisty - zbieramy pomysly
Odpowiedz do tematu

: Prezent dla motocyklisty - zbieramy pomysły
Idą święta. Jedni już mają prezenty, inni wciąż szukają. Dla tych co jeszcze się nie zdecydowali proponuję temat prezentu dla motocyklisty. Co związanego z motocyklem można by podarować (lub chcieć od Św. Mikołaja aka Gwiazdora aka Dziadka Mroza) w granicach 150-200 zł?

Np.:
- Kominiarka
- Bielizna termoaktywna
- Rękawice (może i na zimowe mrozy się przydadzą)
(pomijam prezenty typu: komplet olej + filtr - oczywiście nie umniejszając ich przydatności).

Wpisujcie swoje (ciekawe) sugestie :)

:
niezbędnik na każdym zlocie http://www.moto-akcesoria...-al5500,p,59351

:
Szczerze? żadne pizdu mizdu kochanie mam dla ciebie prezent a tam jakiś pedałowaty motorek albo co gorsza jakieś rękawice czy kominiarka albo co innego co już mam albo co chciałem mieć i wszyscy na około wiedzieli co chcę i akurat przez przypadek to jest prezentem.

Mnie by najbardziej ucieszył 10l kanister pełen benzyny.

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
Motocyklista doskonały + jakaś Xena

Simson SR50 > Kymco Dink 50 > Suzuki GS500
:
Ja mam dla mojej połowicy przygotowaną biżuterię+nakolanniki motocyklowe na upały, żeby przestała zabierać moich :D

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
:
Karta podarunkowa do sklepu motocyklowego :p ale moim zdaniem prawda jest taka ze motocyklista z reguly juz wszystko ma, jak nie ma to musi przymierzyc etc. wiec bardziej bym celowal w jakis prezent typu cos z jajem, jak np piersiowka w ksztalcie baku, tlumika czy tam czegos. jakis maly gadzet ktory cieszy faktem ze wogole jest a nie koniecznie ze sie przyda :)

Suzuki GS500E '91 => Yamaha YZF 750R '93
:
ja na przykład w domu mówię że zbieram na coś konkretnego i jako prezent to chcę parę groszy abym szybciej uzbierał. rok temu dostałem połowę kasy na buty a w tym roku zbieram na kask.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
:
podnośnik motocyklowy - dla tych co lubią grzebać przy moto, poniżej 200zł coś się znajdzie, ewentualnie stojaki

interkom, np bike mike 3 (4 jest droższy) albo navcomm- 180/140 zł - dla turysty z plecakiem

przewodniki motocyklowe z opisanymi trasami w różnych regionach Polski, w empiku coś takiego jest za jakieś 40-50zł

tankbag, np. Oxford

garderoba może okazać się nietrafiona (może źle leżeć, nie podobać się), chyba że po konsultacjach z zainteresowanym, ale odpada element zaskoczenia ;)

Simson SR50 > Kymco Dink 50 > Suzuki GS500
:
karta podarunkowa na CPN :rotfl:

:
Blokada na tarczę z alarmem, np Xeny, o której już wspomniał kenzoo jest fajnym i cenowo przystępnym gadżetem na prezent. Jeśli ktoś zostawia moto gdzieś na ulicy na pewno będzie z takiego podarunku zadowolony. :)

:
Przyszły mi na myśl jeszcze jakieś elementy zwiększające widoczność typu kamizelka odblaskowa czy też paski na koła... czy co tam jeszcze może widoczność poprawić? Jakiś niebieski kogut na kask? ;)

:
Blokada na tarcze XENA

http://www.honda-cbr.pl/forum/post13711.html

Grz.Ko
[Usunięty]
:
Ja nie mogę liczyć na prezenty "motocyklowe", bo motor to kość niezgody w naszym domu.Najlepiej żeby go nie było zdaniem mojej żony.

:
Teraz może trochę za późno, ale podobno nigdy nie jest za późno - zmień żonę.
Kobiety, na ogół bez żadnych pasji i własnych zainteresowań, zrobią wszystko żeby mężczyzna również nie miał swoich.

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.