Suza po raz drugi czyli duze jajko GSX750F
Odpowiedz do tematu

:
Widzę, że twoje jajo potrzebowało mniej uwagi niż moje, ale zakres działań podobny :)

:
Zrobiło przez rok 10 000 bez żadnego wkładu, miało prawo :oczami:

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
:
Zrobiłem pomiary bieżnika tylnej opony i tak oto nabyłem DUNLOP ROADSMART 160-60-17 :D

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
:
byle wytrzymała te przechyły w winklach:)

jawa 50
gs 500 E
FZS 600
:
Kilka fotek z nową oponką i napędem. Jazda na szerszej oponce na + :)




Dziś polatane 100 km :rotfl:

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
:
Dziś jajo osiągnęło przebieg 99999 i licznik przestał liczyć. Jakieś pomysły na rozwiązanie problemu?

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
:
Wyczerpałeś limit kilometrów. :rotfl:
Skręć kilkadziesiąt km i będziesz mieć spokój na jakiś czas :P

:
Chciałbym mieć taki problem. :hyhy:
Po prostu motocykl uzyskał nieśmiertelność to i po co liczyć kilometry?
Dziwne, że się nie wyzerował. Może coś "pykło"? Zrób 000000 lub cofnij o kilkadziesiąt tysięcy :rotfl:

:
No właśnie muszę poszukać jakiegoś elektronika. Bo pewnie odłączenie aku nic nie da.
Chcę wyzerować i bić od nowa. Jajo dobrze się sprawuje i nie mam zamiaru zmieniać :)

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
:
To jest pewnie kwestia przeprogramowania/wyzerowania stanu w komputerze. Chociaż i tak dziwne, że nie wyzerowało. Nawet gdyby komputer zliczał dalej to skoczyłoby do 100000 i na wyświetlacz by poszły same zera. Po prostu przed by nie była wyświetlana cyfra 1, bo za mało miejsc na LCD, ale w komputerze taka cyfra mogła by być zachowana i się zliczać dalej. W jakimś serwisie suzuki możesz się dopytać ile zrobienie tego by u nich kosztowało.

:
Nie koniecznie. Jak liczba przekroczy zakładany zakres może lecieć błąd i tyle...

Coś takiego też ma miejsce w Fiacie Panda: https://www.youtube.com/watch?v=09HeMe3xAaw

Trzeba skoczyć gdzieś na "korektę licznika" i tyle :)

:
Dlatego wlasnie komputer powinien zostac przeprogramowany na firmware bez błędu zliczania, ale łatwiej zrobić zerowanie i smigac dalej ;)
Pod tym względem masa pojazdów ma BUG softowy w komputerach.

:
Wyzeruj, przy sprzedaży nie będziesz miał problemów. Tylko mogłeś się nie chwalić :P

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
Mogę raczej powiedzieć, że jak na 16 letni sprzęt licznik "raczej" nie był cofany :D

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
:
Ostatnio miałem problem ze światłami - ot trzeba było przyłożyć w lampę, żeby się drogowe zaświeciły. Sądziłem, że to luźna kostka. Kostka była luźna, bo była nadtopiona. Niestety instalacja pod 1 żarówkę była zmostkowana na 2. Dziw, że prawie 2 lata tak przejeździłem :) 150 zł i nowa instalacja założona :)

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.