Suza po raz drugi czyli duze jajko GSX750F
Odpowiedz do tematu

:
Jak tak patrzę na to zdjęcie przypomina mi się tytuł pewnego filmu. Ogólnie ostro :zdziwko:

:
Gdzie kupowałeś szybkę. Jaki masz wzrost i czy z tą szybką bez składania się wali po kasku wichrem czy w ogóle nic? Mocowanie kierownicy w 750 jest chyba wyższe niż w 600?

:
Szybę turystyczna kupowałem do GS i Jajka z tej strony http://www.mgg.com.pl/
Po kasku trochę wieje ale jest 100 razy lepiej niż w standardowej, lekkie złożenie i ziewasz przy 180.
Co do mocowania kiery nie wiem, nie siedziałem na małym jaju.

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
:
Dziś dokładnie mija rok odkąd mam jajo w swoim posiadaniu :hyhy:

W ten rok zrobiłem nim 8500 km, bezglebowo, bezmandatowo :padam:

Z inestycji to:
- zmieniłem szybę na turystyczną 150 zł
- kupiłem spinkę łańcucha (po zerwanej) - 40 zł
- zmieniłem komplet klocuchów + płyn - 120 zł
- założyłem crash pady - 204 zł
- regulacja+synchro - 270 zł

więcej grzechów nie pamiętam :]

Jajo spełniło swoje zadanie i spełniać je będzie jeszcze i jeszcze :rotfl:

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
:
Nowy rok, nowy sezon, 3 stycznia pierwsze 40 km polatane :]


Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
:
Nie proponowali na stacji płynu do spryskiwaczy? :D

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
do tego chyba nie proponują:D

:
Wy tam niby trochę bardziej na południe niż my w 3mieście, a pogoda lepsza, zazdrościć :( Ja jak postawiłem moto po motomikołajach w grudniu, tak wyjechać nie mogę, bo albo sół, albo śnieg, a jak już jest sucho to i tak sól wszędzie...
A u ciebie drogi jak w lato :) Jeszcze jak popatrzę na to jajko i pomyślę, że moje w garażu to aż mnie ściska :P

:
tmi napisał/a:
Nie proponowali na stacji płynu do spryskiwaczy? :D


Generalnie zdziwili się wielce na mój widok. Pod domem aż policja podjechała i zapytała "Pan tak jeździ, bo musi czy lubi?" :rotfl:

Trochę tak niebezpiecznie, w kołach jeszcze letnie powietrze mam :dontgetit:

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
:
oj tam oj tam :D

też uwielbiam takie styczniowe śmigania

:ok:

:
Dziś odebrałem jajco od mechanika, więc moto przygotowane do sezonu na tip top :D

Pół drogi w słońcu, pół w śnieg :D

Co zrobione:
- regulacja, synchro+czyszczenie
- wymienione uszczelniacze i olej w lagach
- wymiana napędu na złotego DID`a
- klejenie manetki gazu

daje nam razem 880 :)

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
:
lagi sam byś sobie zrobił i byłoby lekko na dwa baki paliwa :P


po serwisie czyli rozpoczęcie sezonu na dobre? :D

:
Robię projekt po godzinach w szkole, więc dodatkowe godziny nie dają czasu i chęci po pracy na grzebanie :wstyd: i przez ceny LPG puszką robię 100 km za 14 zł :luka:

Sezony rozpoczęty, można zepierdykowaltowalać :hyhy:

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
:
no ja sie od jutra na dojazdy do roboty przesiadam z podtlenku LPG w furze na bene w moto i jestem przerazony :P

:
Mnie pociesza myśl, że jest o złotówkę taniej niż rok temu :)

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.