Suza po raz drugi czyli duze jajko GSX750F
Odpowiedz do tematu

:
w kwestii serwisu chyba nie ma jakichś niesamowitych finezji, przypuszczam że nie odstaje zbyt wiele od gsa :P to nie jest czasem też olejak? a 750tka to wcale nie za duży kombajn, nawet więcej ma z gsem wspólnego bo się kręci niżej niż 600tki - dla porównania gs moc max ma ok 10 tys obr, cbr 600 ma przy ok 15,5 tys (!) a moja 750tka przy 12tys :P a co do wyglądu kolegi gsxfa to mi się też podoba, fajny sprzęcik :) nawet sam myślałem o takim ale stwierdziłem że ciut za słabe będzie i szybko mi braknie ;)

Suzuki GS500E '91 => Yamaha YZF 750R '93
:
silnik pomimo "malej" mocy elastycznoscia wyrucha nie jedna szlifierke, wiem bo mialem gsx750.

idzie startowac na 6/50km i bez pardonu zaraz pojawia sie 2zl na blacie.

wykonuje przeróbki motocykli.
Możliwość wykonania konstrukcji metalowych!
spawanie,
toczenie,
itd

virtutii spawarotti Kuraś :troll2:
:
yezozwierz napisał/a:
to nie jest czasem też olejak?
GS jest chłodzony powietrzem.

:
Z serwisem fakt nie ma kombinacji, silnik chłodzony olejem i powietrzem. Poza tym to samo co GS :) Oczywiście regulacja będzie droższa, ale raz na sezon to nie problem. Na początku myślałem o małym jajku GSX 600, ale przy tej masie musiałbym wachlować biegami i kręcić dziada, 750 jest w sam raz.

Co do elastyczności to jest baaardzo zadowalająca :hyhy:

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
:
No moj błąd, wiem ze gs jest chlodzony powietrzem, ale mialem na mysli ze i tu i tu nie ma problemu z chlodzeniem plynem etc. elastycznosc na pewno nieporownywalna do gs500 jak i osiagi. na turystyka idealny a i podgonic jest czym :) tak z ciekawosci ile toto wazy?

Suzuki GS500E '91 => Yamaha YZF 750R '93
:
Głównie zmieniło się to, że GS ciągnął jako tako od 3-4 tys. Tutaj od dołu ładnie przyspiesza. Jadąc na 6 60km/h też ładnie odchodzi. A waży toto z płynami 230kg co było czuć dopiero przy wyjeżdżaniu z busa - 3 cm deska się ugięła :hyhy:
Co do osiągów to każda 600 przy porównywalnej mocy i mniejszej masie mi odjedzie :)

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
:
_ANIOŁ_ napisał/a:
Z serwisem fakt nie ma kombinacji, silnik chłodzony olejem i powietrzem. Poza tym to samo co GS :)

Wiesz teoretycznie tak ale w praktyce jak będziesz już po walce z gaźnikami i zaworami napisz jak poszło. Pozornie wszystko jest proste :)

Co do wagi to jak to oceniasz po przesiadce z Gsa?
Mam na oku motocykl o podobnej wadze i zastanawiam się czy to dużo, niby 30 kg więcej niż Suza ale wiele osób twierdzi że to już cieżka maszyna. Faktycznie jest aż taka różnica?
Pewnie w korkach nie sprawdzałeś jak się tym jeździ?

:
Regulacji nie będę robić sam, dam do mechanika, jakoś 400 zł mi wyjdzie (zawory+czyszczenie i regulacja gaźnika).

Jajko prowadzi się bajecznie, nie czuje w ogóle tej masy (oponki 120/150). Nawet przy bujaniu na postoju nie czuć, gorzej z przetaczaniem :rotfl: Promień skrętu jest większy z racji większego rozstawu osi. Na razie zrobiłem nim 40 km więc niewiele i to przy zmarzniętym asfalcie, więc strach przy odkręcaniu jest :)

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
:
Co do masy może ja się wypowiem, moja yamaha waży 194kg w stanie suchym, więc też będzie ponad 200kg z płynami. Opony 120/180 i masy nie czuć WOGÓLE! Wydaje mi się o niebo lżejszy niż GS :) Przy przepychaniu dużo mniejszy problem, owszem promień skrętu nie za fajnie bo to sport, ale jazda w korku między samochodami wychodzi bez problemu, jedyne co to trzeba się do lusterek przyzwyczaić że nie chodzą razem z kierownicą :P

Suzuki GS500E '91 => Yamaha YZF 750R '93
:
yezozwierz napisał/a:
jedyne co to trzeba się do lusterek przyzwyczaić że nie chodzą razem z kierownicą :P


Do tego nie muszę się przyzwyczajać :)

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
:
Małe nagranie z sobotniego odpalenia (był już ciepły) :hyhy:

http://przeklej.net/down/...54d87acf2a.html

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
:
a możesz to wrzucić tak żeby po kliknięciu odpaliło filmik w przeglądarce zamiast zmuszać do ściągania?

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
:
Ok, wedle życzenia ;)

http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
:
Ladnie gada

Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
:
Dziś słoneczko dopisało, suche drogi i +5 stopni. Więc znowu wytargałem z piwnicy akumulator i nabiłem 60 km. Powoli poznaję właściwości tego motonga. 8)

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.