Podwyzszenie kierownicy do turystyki
Odpowiedz do tematu

metalbeast
[Usunięty]
:
można. Ja szukałem z rozbitków na części i znalazłem. Prosta sprawa - kupujesz półkę i kierownicę. Stacyjka i półka widelca zostaje twoja, zmieniasz tylko tą od kiery.
Zobacz w opisie mojego moto co i jak, tam są fotki z różnych okresów i wymiany kiery na turystyczną.

huh
[Usunięty]
:
moze mi ktos powiedziec na jaki gwint sa te sruby, ktorymi mozna zamocowac risery do keiry? bo mam mozliwosc kupeinia riserow o tyle ze z wbudowanym gwinten i nei wiem czy sie zmiesci. i jaka musi byc dlugosc sroby zeby przeszla przez 2 polki?

:
trochę odświeżę temat.
dziś dostałem nową kierownicę i mocowania i chciałem wymienić. niestety poległem już na początku ponieważ z kolegą nie daliśmy rady odkręcić śrub którymi przykręcone jest mocowanie oryginalnej kierownicy do półki. macie jakieś patenty na to żeby to odkręcić?

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
slima
[Usunięty]
:
ziomek4000 napisał/a:
trochę odświeżę temat.
dziś dostałem nową kierownicę i mocowania i chciałem wymienić. niestety poległem już na początku ponieważ z kolegą nie daliśmy rady odkręcić śrub którymi przykręcone jest mocowanie oryginalnej kierownicy do półki. macie jakieś patenty na to żeby to odkręcić?


Dobre narzędzia. (Taka prawda.)

PS, jaką kierownicę kupiłeś?

:
walczyliśmy prawie godzinę i nic. narzędzie jakie mamy uważam za dobre. jutro chcę podjechać na warsztat żeby z udarem spróbować odkręcić. a co do kierownicy to kupiłem tą:
http://www.moto-akcesoria...e-zlota,p,38202

tylko ja zapłaciłem za nią w moto-akcesoriach 105zł bo przecena była.

do tego to mocowanie:

http://www.moto-akcesoria...oducts_id=22472

oczywiście też taniej bo 147zł po przecenie.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
slima
[Usunięty]
:
Spróbuj zrobić większą dźwignię.
Wsadź klucz w gasrurkę czy coś.

:
śruby tam są z normalnym gwintem? czy może z lewym?

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
slima
[Usunięty]
:
Niestety nie pamiętam.

:
ja jestem już po wymianie kierownicy. tak to się teraz prezentuje.

slima
[Usunięty]
:
Bardzo ładnie, a jak z wygodą?

:
puki co to przejechałem koło kilometra więc ciężko mi powiedzieć. w weekend pojeżdżę więcej to napiszę jakie wrażenia.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
:
Wygląda świetnie. Koniecznie podziel się wrażeniami bo sam o czymś takim myślę.
Były jakieś problemy czy podmieniłeś bez komplikacji?

:
miałem małe problemy z przewodami. a konkretnie z prawej strony hamulec a z lewej linka sprzęgła i ssania. rozwiązałem to tak że odłączyłem i poprowadziłem w inny sposób. seryjnie jest to między lagami a ja to mam wyprowadzone na zewnątrz.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
:
tak więc jestem już po jeździe z nową kierownicą. jeździ się o wiele wygodniej. jednak czuć że jest większy opór powietrza przez bardziej wyprostowaną pozycję. ale ogólnie to nie żałuję że zmieniłem.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
slima
[Usunięty]
:
A jak poradziliście sobie z ciężarkami przy kierownicy?
Standardowe nie pasują, kupiliście jakieś inne czy jeździcie bez?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.