Wyprawka po egzemplarz GS 500
Odpowiedz do tematu

przemkiel
[Usunięty]
: Wyprawka po egzemplarz GS 500
Witam wszystkich z Podlasia, planuje przed zimą zakup motorka i początkowo myślałem o zwykłej wyprawie pociągiem w jedną, powrót na 2 kółkach.

Jednakże nieoceniona byłaby pomoc w dopatrzeniu się wad, uszkodzeń, niesprawności w kupowanym przeze mnie motorku.

Dlatego mam prośbę, czy mógłby ktoś (kto siedzi już troche w temacie) pojechać ze mną na jednym motorze, zakupić motorek, i wrócić na dwa? Oczywiście opłacę paliwo (tego raczej dużo nie będzie bo zamierzam kupić w odległości 200-300km. od Białegostoku.

Jeśli ktoś chciałby wybrać się na taką przejażdżkę, jednocześnie pomagając mi w kupnie pierwszego motorka, pisać na gadu-gadu lub kom. (umieszczone w profilu).

:
Kiedy zamierzasz wybierać się po ten mot ?
Trzeba zwołać chłopaków, zrobić ostatni w tym sezonie wypad, a Ty przy okazji kupisz mot ;)

przemkiel
[Usunięty]
:
Im szybciej tym lepiej, pieniądze będę miał w poniedziałek lub wtorek. Z kupnem kombinezonu poczekam, zabiore ze sobą tylko kask :P

Gdyby trafić na taką pogode jak dziś, to byłoby idealnie

:
Rozumiem, z tym że większość z nas pracuje/studiuje i jedyny możliwy termin to zazwyczaj weekend. Jeżeli w przyszły weekend pogoda by dopisała, to czemu nie ;)
Pogadać z chłopakami? ;)

przemkiel
[Usunięty]
:
Jasne, jeśli możesz to zajebiście, w kupie siła :hyhy:

Wiesz i jeśli jest wybór to zgadajmy się na piątek, w sobote mam uczelnie aczkolwiek nie musze tam iść. Priorytetem jest kupić motor :rotfl:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.