szkola nauki godna polecenia
Odpowiedz do tematu

: szkoła nauki godna polecenia
Hejka, mam do Was pytanie, znajoma chce zrobić prawko i zastanawia się którą "szkołę jazdy" wybrać. Może poradzicie coś w tym temacie :)

:
Najlepsza w poznaniu byla: http://www.high.com.pl/ Ale teraz po zmianach przepisów to nie wiem jak to tam u nich wygląda.

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
:
Też słyszałem o tej, że jest najlepsza, także proponuje tam poszukać szczęścia. ;)

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
ja szczerze polecam "moją" szkołę http://motoartur.pl/

i ten B-King, którym Artur śmiga za kursantami... :rotfl:

Radek887
[Usunięty]
:
Również mogę polecić http://motoartur.pl/
Nie było problemu ze zdaniem prawka na nowym placu

:
chodziłem prawie dekadę temu do High'a

miałem do wyjeżdzenia godziny zarówno z takim wysokim i niskim instruktorem. Wysoki w porzo, cierpliwy i daje dobre wskazówki/rady. Ten niski robił łachę, że cokolwiek wyjaśni i do wszystkiego pretensją z podchodził. Zależy na kogo tam trafisz.

niech ta kumpela ma najlepiej swój garnek i ciuchy, bo te ich zaplecze nie opływa/ło w luksus ;)

Nie jeźdź szybciej niż myślisz
:
Dziękuję :)

:
GSadmirer napisał/a:
miałem do wyjeżdzenia godziny zarówno z takim wysokim i niskim instruktorem. Wysoki w porzo, cierpliwy i daje dobre wskazówki/rady. Ten niski robił łachę, że cokolwiek wyjaśni i do wszystkiego pretensją z podchodził. Zależy na kogo tam trafisz.

niech ta kumpela ma najlepiej swój garnek i ciuchy, bo te ich zaplecze nie opływa/ło w luksus

Ee myslalem ze tam to maja luksusy, tzn z tego co mi mowili znajomi, ale widze ladnie koloryzowali fakty

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
:
GSadmirer napisał/a:
chodziłem prawie dekadę temu do High'a


przez 10 lat to się mogło wszystko zmienić przecież
:facepalm: :facepalm: :facepalm:

nie ma to jak wydawać takie opinie po jednym poście...
danny napisał/a:
GSadmirer napisał/a:
miałem do wyjeżdzenia godziny zarówno z takim wysokim i niskim instruktorem. Wysoki w porzo, cierpliwy i daje dobre wskazówki/rady. Ten niski robił łachę, że cokolwiek wyjaśni i do wszystkiego pretensją z podchodził. Zależy na kogo tam trafisz.

niech ta kumpela ma najlepiej swój garnek i ciuchy, bo te ich zaplecze nie opływa/ło w luksus

Ee myslalem ze tam to maja luksusy, tzn z tego co mi mowili znajomi, ale widze ladnie koloryzowali fakty


ze strony http://www.high.com.pl/pr...zdy-na-motocykl

Kaski SHOEI w HigH SJ

Na początku 2013 roku rozpoczęliśmy ścisłą współpracę z SHOEI Polska w zakresie ochrony głowy poprzez zastosowanie najnowocześniejszych kasków motocyklowych na świecie. Dla uczestników kursów prawa jazdy w HigH Szkoła Jazdy mamy przygotowaną m.in. pełną rozmiarówkę kasków SHOEI Multitec (patrz foto). Dla każdego z kursantów dopasujemy odpowiedni rozmiar kasku, a sami ocenicie czy warto kupić dobry kask. My wiemy, że warto bo głowa jest najważniejsza ;) i komfort jazdy jest nieporównywalny do innych, dużo tańszych marek.

tezet
[Usunięty]
:
Cześć,

ja również mogę potwierdzić pozytywne opinie na temat szkoły motoartur. Zdawałem tam prawko w listopadzie zeszłego roku i wszystko było :ok:

Beniu
[Usunięty]
:
Ja rok temu kończyłem kurs w High i mam bardzo dobre zdanie o nich. Jeździłem zarówno z właścicielem jak i z tym drugim instruktorem. Oboje przykładali się do tego, żeby poznać tajniki sztuki hehe. Luksusów na zapleczu może i nie było ale po co komu tam luksusy :P Ciuchy i tak miałem swoje więc nie robiło mi to różnicy.

:
Beniu napisał/a:
Luksusów na zapleczu może i nie było ale po co komu tam luksusy :P Ciuchy i tak miałem swoje więc nie robiło mi to różnicy.


jakbyś był dziewczyna to dziwnie by sie to czytalo

a co do tematu na rondzie sródka jest osrodek szkolenia w którym robiłem i polecam zdałem za 1 razem bezproblemowo

keeway ry8->suzuki gs 500->suzuki rf 600->niebawem HAYA
Patyczok
[Usunięty]
:
Ja robiłem prawko na moto w 2013 w OSK Fallcon i szczerze mówiąc nie polecam. Nauka ograniczała się do udostępnienia motocykla. Instruktor (i właściciel firmy) często wydawał mi motocykl i zostawiał mnie na placu samemu sobie. Praktycznie zero rad, informacji o technice jazdy, na mieście byłem może z 3 razy.
Zdałem za pierwszym razem, ale dzięki czytaniu miliona artykułów w internecie i oglądaniu na yt filmików.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.