GRA - ZABAWA!!! ZGADUJCIE CO TO ZA MOTOCYKL
Odpowiedz do tematu

: GRA - ZABAWA!!! ZGADUJCIE CO TO ZA MOTOCYKL
To zaczynamy zabawę pt. "CO TO ZA MOTOCYKL":


Podpowiedź: motocykl mało popularny ale jednego z czołowych producentów motocykli, a jest ich kilku (nie jest to Ural lub Husqvarna lub Buell albo Romet i Zipp), mimo kilku lat na karku co widać po zegarach, miał kilka bajerów w tym wyświetlacz biegów.

Zgadujcie. W nagrodę może ktoś dostać zużyte klocki na tył z GS-a lub oryginalną plakietkę ochroniarza.

:
Po zegarach to troche ciężko :] Spotkalem sie z podobnym tematem na KGP ale tam były zdjecia raczej calych motocykli a nie detalów... Moze coś pomocniczego?

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
bmw k75 lub k100 bo mają takie same zegary

:
http://www.otomoto.pl/ind...how&id=M1399641
Ostatnia fota? :P

Prowadzący G.G.G. (Gieesową Grupę Geriatryczną).
:
Dobre dobre i nawet czas sie zgadza na zegarach 17:13 jest na obu fotkach. :P

Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
:
No to czekamy na zagadkę kysa275. Przy czym założenie zabawy miało być takie, że zdjęcia detali podajemy tylko dla popularnych motocykli, no ale jak chcecie

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
:
Szybko poszło, widzę że dużo osób przegląda allegro i otomoto.

To zgadujcie dalej:


Napiszę tylko tyle że motocykl jest znany i praktycznie każdy widział ten motocykl.
Zawieszenie klasyczne, więc nie jest to najnowszy supersport, dwie tarcze więc nie jest to GS500F.
Jest to motocykl japoński.

wlewacz
[Usunięty]
:
Kawasaki GPZ 500 S - mój typ :)

:
zz-r 600

:
Motocykl legenda - Kawasaki GPZ 900

I od razu daję kolejną zagadkę, i od tej pory proszę by zdjęcie dawała osoba która zgadnie poprzednią zagadkę.


"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
Kat
[Usunięty]
:
Yamaha XJ 900F z 88 roku

:
Za łatwe było :) , teraz ty dajesz zdjęcie

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
:
GPZ900, Tom Cruise tym śmigał i jeszcze Amerykański Ninja, z tego co pamiętam.

Wam chyba trzeba jedną śrubkę pokazać?

:
No ale przyznam że na początku mnie trochę zmylił zacisk hamulcowy, ale poznałem po błotniku a potem znalazłem wersję z tym zaciskiem

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
Kat
[Usunięty]
:
proszę podać nazwę tego motocykla

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.