Kolor Swiec Zaplonowych
Odpowiedz do tematu

:
Na twoich zdjêciach niewiele widaæ. Chodzi o kolor izolatora porcelanowego na ¶rodkowej elektrodzie. Na zamieszczonych fotkach widac g³ównie elektrodê boczn± i to wszystko. :]

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
:
Tutaj ¶wiece moje:
http://picasaweb.google.pl/vatzeque/SwieceGS500#

Generalnie chyba troszkê jasne, ale by³y zamontowane DPR9EA-9 przeznaczone do ostrej jazdy.

f0rever
[Usuniêty]
: Bia³e koñcówki ¶wiec - pomocy
Witam !
Ostatnio wzi±³em siê za wymianê ¶wiec w swojej gs-ce.
Ku mojemu zdziwieniu koñcówki ¶wiec ( ¿ar ? ) by³y koloru bia³ego.....
Z tego co wiem koñcówki powinny byæ nadpalone, mniej wiêcej koloru kawowego..
I tutaj moje pytanie, co mog³o byæ powodem ? Z³a mieszanka ? Woda w cylindrach ?
Z góry dziêkuje za odpowiedzi !

przemek_posp
[Usuniêty]
:
Zbyt uboga mieszanka.

f0rever
[Usuniêty]
:
Czyli pozostaje synchronizacja ?

przemek_posp
[Usuniêty]
:
Nie, regulacja ga¼ników, a pó¼niej synchro.
Ale co jak siê robi to ju¿ by³o na forum.

Kat
[Usuniêty]
:
Podnie¶ iglice wy¿ej o jeden rowek. Na obroty jak siê wkrêca? Nie ma problemów z lewym powietrzem?

f0rever
[Usuniêty]
:
Iglic± zajmê siê od razu jutro po pracy.
A je¶li chodzi o obroty, to nie ma problemu, mo¿e ma ma³ego do³a przy 3-4 ty¶, ale nie jest to nie wiadomo jak drastycznie odczuwalne.

AdamSsS
[Usuniêty]
:
http://www.fotosik.pl/sho...3dc268371a4e1fa tak an przysz³o¶æ

f0rever
[Usuniêty]
:
Jeszcze takie pytanie, jak ju¿ bêdê mia³ wyjête ga¼niki, to na co patrzeæ ¿eby zobaczyæ, czy s± zd³awione ? Rocznik to 1995, z tego co siê zorientowa³em to mog± byæ króæce do zrobienia... czy jeszcze co¶ ?


AdamSsS - Dziêki !

przemek_posp
[Usuniêty]
:
Czy motocykl jest zd³awiony mo¿na poznaæ przez prêdko¶æ maksymaln±, odblokowany GS powinien bez problemu doj¶æ do 170km/h.
Drugi sposób to numer VIN - jak masz GM51A to jest nieblokowany, a je¶li masz GM51B to jest fabrycznie blokowany (chyba ¿e kto¶ wcze¶niej go odblokowa³) :)

f0rever
[Usuniêty]
:
Tutaj kolego mnie zadziwi³e¶ z tym numerem VIN, nie wiedzia³em, ¿e tak mo¿na to sprawdziæ :) Jak byk w dowodzie oraz karcie pojazdu mam wpisane GM51B - czyli z tego co mówi³e¶ jednak jest odblokowany.
Jednak nurtuje mnie to, ¿e w dowodzie mam wpisane 25kW...

przemek_posp
[Usuniêty]
:
Cytat:
jak masz GM51A to jest nieblokowany, a je¶li masz GM51B to jest fabrycznie blokowany


Masz zblokowanego. Gdzie¶ na forum jest instrukcja jak odblokowaæ ga¼niki.

f0rever
[Usuniêty]
:
Cz³owiek ju¿ jest ¶lepy na staro¶æ....
Jednak zablokowane, teraz pozostaje mi poszukaæ instrukcji, ale z tego co wiem, to chyba bêd± dysze i króæce...

Jacek90
[Usuniêty]
:
Co my¶licie o moich ¶wiecach?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pe³na wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.