ogolny tuning gs 500
Odpowiedz do tematu

jakubgs
[Usunięty]
: ogolny tuning gs 500
witam chcialbym troszke zmienic wyglad mojego moto i sie zastanawiam nad podnozkami
http://moto.allegro.pl/it...masz_wybor.html
oraz koncowkami kierownicy
http://moto.allegro.pl/it...zmien_styl.html
akurat chodzi mi o czerwony kolor co o tym myslicie moze macie jeszcze jakies sugestie albo jakies zrodla gdzie mozna to tanio kupic

:
co do podnóżków myśle że fajnie by to wygladalo... ale czy nogi by sie z tego nie ześlizgiwały? bo to jednak metal a nie guma... ?
a końcówki kierownicy też chce sobie dokupic bo to podobno eliminuje drgania podczas jazdy czyż nie tak?

FoX
[Usunięty]
:
Grzechu16 napisał/a:

a końcówki kierownicy też chce sobie dokupic bo to podobno eliminuje drgania podczas jazdy czyż nie tak?


bardzo interesujące... możesz ktoś to rozwinąć?

PS. Co do końcówek kierownicy też nad tym myślałem... ale swoje czarne ostro przerobiłem :) i wyglądają lepiej niż te za 30zł...

mogę jutro foto w tuning zamieścić :)

:
"KOŃCÓWKI KIEROWNICY SPEŁNIAJĄ BARDZO ISTOTNĄ ROLĘ W MOTOCYKLACH DZIĘKI ODPOWIEDNIEJ WADZE OGRANICZAJĄ NIEBEZPIECZNE DRGANIA KIEROWNICY."

jakoś nie moge znalezc pelniejszej informacji tzn szczegolow na czym to polega... kiedys czytalem w jakichs opisach motocykli o tych drganiach... aha tekst wyzej pochodzi ze strony o motocyklach...

CincinCM
[Usunięty]
:
Ja mam obciążniki kierownicy. Na końcu są dokręcane takie cieżarki. Niby zlikwidowane są drgania, ale miałem je od początku to nie wiem jaka jest różnica.

jakubgs
[Usunięty]
:
ja tez mam te koncowki tylko chem zmienic na inne tylko nie wiem czy to negatywnie nie wplynie na zachowanie motocykla

:
Te końcówki na kierownicy mają swoja okresloną wagę. Bez nich kierownica wpadała by w rezonans z wibracjami silnika i na dłuzsza metę jazda była by męcząca .
Zastosowanie akcesoryjnych jest mozliwe ale tylko jesli ich waga jest zblizona do oryginału oraz ma taki sam sposób mocowania. w gs z dzielona kierownica ma na końcu rurek gwint w który wkręca sie srubę końcowki. w tych co pokazałes na zdjęciu mocuje sie w rurce pustej w srodku , bez gwintu. Nie włozysz ich do GS-a.

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
jakubgs
[Usunięty]
:
ale nie trzeba jej calej montowac bo ta koncowak mozna zdjac

ZowA
[Usunięty]
:
Ja miałem właśnie taki problem kupiłem i dopiero stare odkręciłem i sie okazało ze tam jest w rurce gwint , w który wkreca sie cięzarki. I oczywiscie nie pasowało ale wystarczyło piłke do metalu sobie przygotować uciać ten kawałek co wchodzi w kierownice. I sprawa załatwiona :)

:
nie lepiej zamiast takich "bajerków" kupic lepszy olej klocki lub płyn hamulcowy wymienić
bedzie pożytek chociaz :D

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
cygan
[Usunięty]
:
mi też zawsze szkoda było na spojlery (w starych autach).zawsze pchałem w stan techniczny a na zewnątrz np.taśma na drzwiach (125p 78')hi hi hi

wiśnia
[Usunięty]
:
Cześć

Czy wiecie gdzie można kupić takie końcówki do dzielonej kierownicy GS-a ?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.