Nowy motUr dla Piotrasa
Odpowiedz do tematu

: Nowy motUr dla Piotrasa
Siemano!

Piszę ten temat z wielką nadzieję, że nie zmieni się on w jeden wielki śmietnik. :P
A mianowicie Panie i Panowie, jak w temacie. Jestem na etapie wyboru nowego motocykla. Jeździłem GSem i Banditem 600tką, kwota jaką dysponuje to maksymalnie 13.000 zł.
Problem pojawia się w momencie, jaki w ogóle typ motocykla... Chciałbym, żeby dało radę nim "uczyć się" schodzenia na kolanko, ale też wyskoczyć na dalszy wypad, opcjonalnie z pasażerem.
Co znacie, co polecacie? Żeby moto miało około 100 kucy i żeby przy normalnej jeździe, międzymiastowej nie paliło 12 L / 100 KM. :P

Myślałem już o dużym DL'u, o hondzie CBF, o dużym Bandicie, ale teraz chyba najbardziej w głowie siedzi mi VFR 800 VTEC... Nawet myślałem o jakimś supermoto albo sporcie ala cbr 600 rr. Ale teraz to już nic nie wiem. :P

Macie jakieś inne, sensowne w tych pieniądzach motocykle?
Proszę o serio komentarze, bo ja jestem w kropce trochę, nie wiem na czym się skupić... :P

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
Kazik
[Usunięty]
:
honda hornet :hyhy:

:
Niee, jak już naked to tylko Z750, ewentualnie duży dzior :P

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
A może Ducati Monster? ;D

:
fz6, cbr f4i, xjr1300 :D cbr rr fajny ale napisałes ze wypady z pasazerem, a podobno z tym słabo w rr :) a za 13k to mozna juz hayke poszukac :rotfl:

SUZUKI GS500E 2002r - 2 sez - 7 650km - SPRZEDANY
AKTUALNIE SUZUKI GSX750F 2005r
:
Marek111 napisał/a:
A może Ducati Monster? ;D


Dziękuję bardzo, ale ja na małym monsterze to kolanami sobie uszy zatykam. :P
FZ6 też myślałem i to już jest jakieś rozwiązanie, natomiast wydechu pod zadupkiem są słabe dla pasażera w tym modelu. :/

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
No to FZ1 :hyhy:

Das Drone !!
:
A może coś z tego:
XJ900 diversion, FZ1, SV1000, TDM, NTV700 deauville, FZ8, Varadero, FZS1000

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
mocar
[Usunięty]
:
Ja bym brał chyba VFR :ok: cały czas zastanawiam się tylko czy to dobry wybór zaraz po gs'ie

:
Bierz DLa ;) .

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
Ja bym był za małym DLem, ew. TDM. W tej kasie powinieneś już kupić 900 na wtrysku, bardzo fajne moto.

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
:
Patrzyłem też na TDM'ke. A mały DL, cóż, to ma mniej kucy itp od bandyty, a ja już dziora kręciłem dość mocniej.

FZ1, XJ, FZS1000 itp Studi muszę przemyśleć... SV lytrowe raczej odpada, ale popatrze sobie i porównam cenowo. :)

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
litrowe SV jest ciezkie w utrzymaniu i swoje pali... wez sv650:)

mocar
[Usunięty]
:
Pasażer raczej nie będzie zadowolony na sv..

:
A co nie tak było z dotychczasowym moto??

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.