Dostawca Pizzy na GS 500
Odpowiedz do tematu

:
maruder07 napisał/a:
Nio i pozostaje problem jak to zamontować na tyle? Czy płyta GIVI to przewiduje? Studi na stelażach się znasz to poradź coś jaki stelaż będzie oki pod ten kuferek ?

Maruder są specjalne kufry dla pizzamen'ów, musisz mieć bagażnik uniwersalny, taki jak np. fivestars czy motostel robą, niestety givi się do tego nie nadaje, i do tego bagażnika uniwersalnego montujesz kufer firmy puig.

.
Poza torbami termicznymi o których wspominał simin słyszałem też o zestawach do takich kufrów z podgrzewaną półką podłączaną pod 12V więc wiesz, wszystko przed tobą.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Zaczynam sie bać. No weźcie pomyślicie, dzwonek, pizza przyjechała a tam....Maruder :rotfl:

Das Drone !!
:
olecki napisał/a:
Zaczynam sie bać. No weźcie pomyślicie, dzwonek, pizza przyjechała a tam....Maruder :rotfl:


o ... :przestraszony: Chyba bym na zawał padł...

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
ja bym brał bez sosu czosnkowego...

:
Ja bym nie brał :)

Das Drone !!
:
Google -> Grafika -> casanova maruder
:D

Brakuje dorysować tylko pizze i napis "pizza przyjechała"

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
To zaraz, zaraz, jaka ma być ta Pizza ? podgrzana do 40stopni, bez sosu czosnkowego, made in Casanova?

Timi ja już raczej myślałem dać na kufrze napis: CZAJNA EXPRES. :zdziwko:

Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
:
yaszczi napisał/a:
ja bym brał bez sosu czosnkowego...


:rotfl: :rotfl: MISZCZ!

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
sting126 napisał/a:
jezdzac motocyklem przechylasz sie w zakretach, przewiezlismy kiedys na probe z kumplem "placka" na moto i po spokojnej jezdzie po miescie niewiele z niego zostalo... Skuterem jezdzi sie bardziej "kwadratowo" i wolniej - stad ten drugi problem odpada.


hmm... jednoślad to jednoślad, w przeciwieństwie to samochodu przechyla się we właściwą strone na zakrętach więc prędzej w aucie nic by z "placka" nie zostało.

:
Maruder może zamiast dostawcy inna praca? ;) :rotfl: http://www.youtube.com/watch?v=_xbq3HOZ7z4

Ogromna ilość moto z PRLu ROMET WSK SHL/ Kawasaki KZ440/ Suzuki GS500/ Yamaha Maxim 550/ Honda Pantheon 125 2t/ Kawasaki KLR600/ BMW K1100LT i kilkanaście innych
:
Maruder kryzys jest, więc jedź po kosztach! Tani stelaż, kufer z jakiejś grubej dykty obitej materiałem z reklamówek termoizolacyjnych, plus marketowa przetwornica 12 na 230V i podpięta do tej instalacji opalarka, oczywiście z jakiegoś marketu! :D

Uważaj tylko, żeby tak się to nie skończyło:



Mówcie co chcecie, ale głodny się zrobiłem! :P

Ostatnio zmieniony przez leon Wto 10 Wrz, 2013, w całości zmieniany 1 raz
:
Kufer z dykty, styropian na ściankach, i na krótkie odcinki nie trzeba ogrzewania.

Ewentualnie gotowy kufer puig: http://allegro.pl/kufer-n...3488958206.html

:D

:
jacek napisał/a:
sting126 napisał/a:
jezdzac motocyklem przechylasz sie w zakretach, przewiezlismy kiedys na probe z kumplem "placka" na moto i po spokojnej jezdzie po miescie niewiele z niego zostalo... Skuterem jezdzi sie bardziej "kwadratowo" i wolniej - stad ten drugi problem odpada.


hmm... jednoślad to jednoślad, w przeciwieństwie to samochodu przechyla się we właściwą strone na zakrętach więc prędzej w aucie nic by z "placka" nie zostało.


Zakręty to pikuś, najgorzej wychodzi hamowanie i przyspieszanie :P
Wiozłem kiedyś ser smażony domowej roboty w misce i połowę po takiej jeździe miałem w reklamówce, a nie w misce. :rotfl:

Kiedyś: Komar 3, Simson S53 Enduro, Suzuki GS 500 E, CB 500 stunt
Obecnie: Jawa 250 353, , Hyosung RX z silnikiem ETZ250, Kawa Z750, Honda XR 400
:
maruder007 napisał/a:
Transportowałem GSem nielegalne produkty spożywcze



:
Myślę że do wożenia pizzy nadaje się skuter :) ;) a nie GS-ka

pawulo40
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.